Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
czwartek, 18 lipca 2024 00:03
Reklama

Nowy klip Błażeja Króla powstał w Gorzowie

Błażej Król, zrealizował teledysk przy współpracy ze swoim rodzinnym miastem. W klipie zobaczymy m.in. Dominantę – najbardziej kontrowersyjny i charakterystyczny element Gorzowa.
Nowy klip Błażeja Króla powstał w Gorzowie

Autor: Bartłomiej Nowosielski

Błażej Król to polski muzyk, kompozytor, wokalista i autor tekstów, przez wiele lat tworzący swoją muzykę z artystami z rodzinnego miasta: „Kawałek Kulki” i UL/KR. Wielokrotnie nagradzany, m.in. Paszportem Polityki (2015 i 2019 r). W latach 2020 i 2021 nominowany do nagrody muzycznej „Fryderyki”. W 2020 roku  otrzymał ją w kategorii „Autor Roku”. Pochodzący z Gorzowa, zrealizował zdjęcia do swojego najnowszego teledysku właśnie w rodzinnym mieście. 

🔴 Policja znalazła ciało zaginionego 47-letniego mężczyzny

Do klipu piosenki „Nic nowego”, wykorzystano lokalizacje/instytucje takie jak Filharmonia Gorzowska, Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna, basen CRS Słowianki czy słynny gorzowski symbol – Dominantę. Jak podkreśla sam piosenkarz:

Teledysk powstał dzięki współpracy z miastem Gorzów Wielkopolski, dziękujemy za wsparcie i realizację Urzędowi Miasta oraz każdemu mieszkańcowi, który przyczynił się do ostatecznej wersji klipu.

🔴 Dzień jak co dzień w pracy operatora śmieciarki

Data premiery utworu jest jednocześnie premierą siódmego albumu artysty - "W każdym (polskim) domu”. Na płycie znajduje się łącznie 14 utworów. W dwóch piosenkach gości trójka kultowych wykonawców polskiej sceny alternatywnej Piotr Rogucki, Quebonafide i Artur Rojek.

30 kwietnia w Filharmonii Gorzowskiej odbędzie się kolejny koncert Króla w Gorzowie.

Zobacz nowy kawałek artysty:

Dziękujemy, że jesteś z nami!


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama