Przejdź do głównych treści
Przejdź do głównego menu
Facebook.com
Instagram.com
piątek, 12 września 2025 11:50
Ułatwienia dostępności
Zaloguj się
Artykuły
Reklama
Kontakt
WIADOMOŚCI
GORZÓW
SANTOK
DESZCZNO
KŁODAWA
REGION
SPORT
STAL GORZÓW - żużel
STILON GORZÓW
KANGOO BASKET
WYDARZENIA
NA SYGNALE
WIDEO
POGODA
TELEWIZJA GORZÓW
ZDJĘCIA
1,5%
Pokaż pozostałe elementy menu
Przeczytaj!
Street Food Polska Festival w Gorzowie
Tysiące motocykli w Gorzowie. Parada zamknie sezon motocyklowy
Reklama
Strona główna
Artykuły
Artykuły
Wybierz kategorię
Wiadomości
Sport
Gorzów
Region
Wydarzenia
W obiektywie
Santok
Kłodawa
Telewizja Gorzów
Stilon Gorzów
Kangoo Basket
Deszczno
Na sygnale
Stal Gorzów - żużel
1,5%
Sortuj
Najnowsze
Najstarsze
Najczęściej czytane
Najlepiej oceniane
Filtruj
Reset
Gorzów. Nowa miejscówka do wypicia kawy.
St. Klemens to pierwsza z kawiarni, która otworzy się w Silwanie, budowanym w Gorzowie największym parku handlowym w Lubuskiem. Właśnie podpisano w tej sprawie umowę. St. Klemens to marka znanego polskiego, lokalnego przedsiębiorstwa z Sulęcina, które działa w tej części Polski nieprzerwanie od 1989. W Silwanie przyjmie gości w pierwszym gorzowskim lokalu.
04.07.2024 11:06
W ten weekend olbrzymie zmiany w kursowaniu komunikacji miejskiej
Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim informuje o czasowych zmianach i utrudnieniach w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej w dniach 5-7 lipca br. Z powodu pilnych prac torowych oraz koncertów z okazji 767 Urodzin Miasta, nastąpią zawieszenia kursowania linii tramwajowych nr 1, 2 i 3.
04.07.2024 10:40
1
Gorzowskie kamienice wypięknieją. Radni przyznali dofinansowanie
04.07.2024 10:22
Będzie pełzający zakaz sprzedaży alkoholu na stacjach paliw. Jest nocny plan
Ministra zdrowia chciałaby zakazać sprzedawania alkoholu na stacjach paliw. Ale nie ma zgody na je całkowity plan.
04.07.2024 09:04
2
Gorące emocje po Speedway Grand Prix w Gorzowie!
03.07.2024 18:03
Brak OC może nas sporo kosztować. Po raz drugi w tym roku kary poszły w górę
Od poniedziałku 1 lipca 2024 roku kary za brak OC na swój samochód są dużo wyższe. Co więcej nie da się tego ukryć, bo fundusz ubezpieczeniowy ustala to bez wiedzy kierowcy.
03.07.2024 13:37
Jest wykonawca. Będzie parking
03.07.2024 12:26
1
Uciekł skacząc z okna. Policja prosi o pomoc
03.07.2024 10:39
1
Na osiedlu Staszica nie będzie wody
03.07.2024 08:15
Wzory i zdobienia paznokci, które Cię zaskoczą – czy odważysz się na taką stylizację?
Zwykle decydujesz się na stonowane, zachowawcze stylizacje paznokci? Jeśli chcesz pożegnać się z nudą i przełamać utarte schematy, możesz przyjrzeć się naszym pomysłom na nietuzinkowe zdobienia oraz wzory paznokci. Na który z nich się odważysz?
03.07.2024 06:51
Skrajne ubóstwo w Polsce. Przybyło osób, które maja tylko tyle, żeby przeżyć
Bieda 2023. Nie jest dobrze, bo poszerzył się margines biedy. Tak skończyło się 8 lat przechwałek PiS o tym, jak teraz dobrze żyje się Polakom.
03.07.2024 06:41
Nie pal na balkonie, bo zapłacisz mandat. To możliwe? Niepalący chcą zmiany prawa
Co to znaczy mieć sąsiada palacza balkon w balkon, najlepiej wiedzą ci, którzy nie palą. Smród papierosa nie tylko wypędza z balkonu. Czuć go potem w mieszkaniu.
02.07.2024 18:44
1
Surfing na żółwiu i skok na główkę do fontanny w centrum Gorzowa [wideo]
Skok w bokserkach na główkę do fontanny, w której wody jest do wysokości łydek, pływanie na grzbiecie, rozmowa i „przybijanie piątek” z figurkami oraz surfing na żółwiu – takie zachowanie zarejestrowała kamera miejskiego monitoringu. Operator zauważył mężczyznę, który w centrum miasta postanowił zażyć kąpieli. Przerwali ją policjanci.
02.07.2024 18:33
1
Serwis informacyjny Telewizji Gorzów
02.07.2024 18:26
Zmiana ważna dla kierowców. Badanie techniczne będą inne niż teraz
Wchodzą zmiany w zasadach przeprowadzania obowiązkowych badań technicznych pojazdów. Na horyzoncie jest też podwyżka opłat.
02.07.2024 17:53
Brutalny napad z udziałem kobiet. Dwie osoby zostały zatrzymane
02.07.2024 17:44
Barszcz już kwitnie. Nie wchodź w wysokie krzaki. To niebezpieczne
Sanepid ostrzega przed barszczem Sosnowskiego. Ta groźna roślina zaczęła kwitnąć.
02.07.2024 06:18
Warta Gorzów oficjalnie zostaje w III lidze!
W sezonie piłkarskim 2024/25 Gorzów w dalszym ciągu będzie mógł pasjonować się derbami miasta. AstroEnergy Warta oficjalnie utrzymała się w III lidze.
01.07.2024 23:00
1
Zmiany w L4. Będzie jeszcze więcej kontroli osób na zwolnieniach lekarskich
Prawie 30 mld zł wyda w tym roku Fundusz Ubezpieczeń Społecznych (FUS) na wypłaty chorobowego. Dlatego rząd chce zmienić przepisy dotyczące kontroli L4.
01.07.2024 19:15
Butelki tylko z nakrętkami. Innych nie kupimy. Nowe przepisy już obowiązują
1 lipca 2024 roku w życie wszedł obowiązek przytwierdzania zakrętek do plastikowych butelek. Budzi on skrajne emocje. Tyle że napojów w innych butelkach już nie kupimy.
01.07.2024 15:44
Od początku roku zginęło 30 osób
W poniedziałek, 1 lipca policjanci lubuskiej drogówki włączyli się do ogólnopolskich działań „PRĘDKOŚĆ”. W różnych miejscach naszego regionu, egzekwują od kierujących pojazdami przestrzegania ograniczeń prędkości. Kontrole te są po to, aby zapobiegać ryzykownym zachowaniem na drogach i eliminować z ruchu piratów drogowych, zagrażających bezpieczeństwu innych.
01.07.2024 13:18
poprzednia
1
...
239
240
241
242
243
244
245
...
następna
Reklama
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Poprzednie
Następne
Kliknij aby przejść do kanału RSS
Rozwiń listę kategorii
Przejdź do kategorii
Wiadomości
Sport
Gorzów
Region
Wydarzenia
W obiektywie
Santok
Kłodawa
Telewizja Gorzów
Stilon Gorzów
Kangoo Basket
Deszczno
Na sygnale
Stal Gorzów - żużel
1,5%
Kliknij aby zobaczyć więcej
Autorozmowni - Maria Szupiluk i Ireneusz Maciej Zmora
Data dodania artykułu:
11.09.2025 10:34
Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu:
1
Przerwy w dostawie wody w Gorzowie. Sprawdź, czy twoja ulica jest na liście
Data dodania artykułu:
10.09.2025 06:12
Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu:
1
Nowe kulinarne miejsce w Gorzowie. Ma szansę podbić serca mieszkańców
Data dodania artykułu:
09.09.2025 12:50
Liczba komentarzy artykułu:
1
Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu:
1
Kościół szykuje się do powrotu lekcji religii na plebanię. Jest data
Data dodania artykułu:
05.09.2025 12:35
Liczba komentarzy artykułu:
1
Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu:
1
Miejski Ekspress #151
Data dodania artykułu:
12.09.2025 11:40
Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu:
0
Podwórko przy Krzywoustego i Chrobrego od lat w fatalnym stanie. Jest nadzieja na zmiany
Data dodania artykułu:
12.09.2025 11:08
Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu:
0
Więcej kursów ekologicznego busa na gorzowskim cmentarzu
Data dodania artykułu:
12.09.2025 10:51
Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu:
0
Seniorka zasłabła na balkonie. Funkcjonariusze ruszyli z pomocą
Data dodania artykułu:
12.09.2025 10:08
Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu:
0
Włamanie do kościoła. 36-latek usłyszał poważne zarzuty
Data dodania artykułu:
12.09.2025 09:46
Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu:
0
Niebezpieczne przejście w Gorzowie. Piesi są tam prawie niewidoczni
Data dodania artykułu:
12.09.2025 09:19
Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu:
0
Poradnia Leczenia Bólu wraca do gorzowskiego szpitala
Data dodania artykułu:
12.09.2025 08:32
Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu:
0
Autorozmowni - Mateusz Stupiński i Ireneusz Maciej Zmora
Data dodania artykułu:
12.09.2025 08:02
Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu:
0
WYDARZENIA
Kliknij aby przejść do kanału RSS
Rozwiń listę kategorii
Przejdź do kategorii
Sport
Plenerowe
Dla dzieci
Koncerty
Kino
Teatr
Opera
Muzea
Wystawy
Kliknij aby zobaczyć więcej
Europejski Tydzień Mobilności
Data rozpoczęcia wydarzenia:
16.09.2023 –
Data zakończenia wydarzenia:
22.09.2025
Kreatywne rymowanki, zagadki, odkrywanie miasta i… tramwaje w roli głównej – to właśnie czeka mieszkańców Gorzowa podczas tegorocznego Europejskiego Tygodnia Mobilności. Wydarzenie odbędzie się od 16 do 22 września pod hasłem „Mobilność dla każdego”.To nie tylko okazja do wspólnej zabawy, ale także przypomnienie, jak ważną rolę w życiu miasta odgrywa transport publiczny. Tramwaje w Gorzowie przewożą codziennie kilkanaście tysięcy pasażerów. Mimo że linie powstały 126-lat temu, wciąż niemal co trzeci mieszkaniec korzystający z usług MZK wybiera właśnie komunikację szynową. Wysoka częstotliwość kursowania dla trasy – co 7,5 minuty – sprawia, że na przystanek można przyjść „w ciemno”, bo tramwaj i tak zaraz przyjedzie.W tym roku największą atrakcją będzie gra miejska, zaplanowana na 21 września. To wyjątkowa szansa, by w drużynie zmierzyć się z zagadkami i odkryć Gorzów z zupełnie nowej strony. Start ze Starego Rynku zaplanowano na godz. 10.30, 11.30 i 12.30. Do zabawy wejdzie maksymalnie 100 osób, więc warto zgłosić drużynę jak najszybciej. Jak podkreślali uczestnicy poprzedniej edycji, wydarzenie łączy pokolenia i daje mnóstwo frajdy. Jedni tworzyli hasła jak z reklamy: „Drzwi otwarte? Wsiadaj śmiało, kup bilecik, zapłać mało”, inni bawili się rymem: „Auto zostaw gdzieś pod płotem, kupuj bilet za 3 złote i podróżuj właśnie z nami – Helmutami i PES-ami.”Na uczestników gry i mieszkańców czeka także kolejna atrakcja. Tego samego dnia, od godz. 12.00 do 16.00, na terenie Zajezdni na ul. Kostrzyńskiej, odbędzie się piknik. W ramach tego wydarzenia będzie można wziąć udział w eko- warsztatach wykonywania bomb kwietnych, animacjach dla dzieci, wycieczce zabytkowym autobusem oraz zobaczyć kulisy pracy MZK.Świętowanie zakończymy 22 września – Dniem bez Samochodu. Tradycyjnie tego dnia wszyscy pasażerowie pojadą komunikacją miejską za darmo. Od rana na przystankach trzech linii tramwajowych rozdawane będą także bomby kwiatowe – drobny, ale symboliczny upominek dla tych, którzy wybierają transport publiczny i troszczą się o środowisko.To będzie tydzień pełen atrakcji, radości i ekologicznych inspiracji. Nie czekaj – zgłoś drużynę, odwiedź zajezdnię i razem z nami świętuj Dzień bez Samochodu. Każdy przejazd tramwajem to mały krok w stronę czystszego i bardziej przyjaznego miasta.Wydarzenia organizowane w ramach Europejskiego Tygodnia Mobilności są dofinansowane przez Unię Europejską w ramach projektu "System zrównoważonego transportu miejskiego w Gorzowie Wlkp. - etap II" z programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat i Środowisko na lata 2021–2027 w ramach Priorytetu III Transport miejski.
Wyobraź Sobie - Festiwal słuchowisk radiowych dla dzieci i młodzieży
Data rozpoczęcia wydarzenia:
11.09.2025 –
Data zakończenia wydarzenia:
13.09.2025
Już we wrześniu zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie dla dzieci i młodzieży! Festiwal słuchowisk radiowych dla dzieci i młodzieży "𝗪𝘆𝗼𝗯𝗿𝗮𝘇́ 𝘀𝗼𝗯𝗶𝗲" odbędzie się w dniach 11-13 września 2025 roku w Gorzowie Wielkopolskim. Goście festiwalu to czołowi twórcy słuchowisk, dziennikarze radiowi, naukowcy. Co ważne - wszystkie działania festiwalowe są bezpłatne i ogólnie dostępne.
Street Food Polska Festival
Data rozpoczęcia wydarzenia:
12.09.2025 –
Data zakończenia wydarzenia:
14.09.2025
Zapraszamy na pierwszy Street Food Polska Festival w Gorzowie Wielkopolskim! Od 12 do 14 września na Placu Grunwaldzkim zaparkują najlepsze foodtrucki z ekipy Street Food Polska! Będą serwować dania kuchni hiszpańskiej, amerykańskiej, węgierskiej, azjatyckiej i polskiej. Mięsne i wegetariańskie. Coś na słodko i słono. Każdy znajdzie coś pysznego dla siebie! Najwyższa jakość gwarantowana przez Street Food Polska. Oprócz pysznego jedzenia szykujemy niespodzianki. Nie może Was zabraknąć!Wpisujcie ten termin w kalendarze i dołączcie do wydarzenia! Widzimy się już niebawem!Harmonogram: 12.09 (piątek): 14.00-21.0013.09 (sobota): 11.00-21.0014.09 (niedziela): 11.00-20.00
Piknik Paralimpijski
Data rozpoczęcia wydarzenia:
12.09.2025 10:00
12.09.2025 | Park Górczyński (Fontanna Motylia), Gorzów Wielkopolski – Zapraszamy na Piknik Paralimpijski! Jak wyczuć odpowiednią siłę, by kula zatrzymała się tuż przy jacku? Jak utrzymać rękę pewnie, żeby trafić w sam środek tarczy? Jak grać w siatkówkę... na siedząco?! Odpowiedzi na te i inne pytania czekają na dzieci i dorosłych podczas pikników, organizowanych przez Polski Komitet Paralimpijski w całym kraju. Każdy będzie mógł spróbować swoich sił w różnych dyscyplinach, a w rolę instruktorów wcielą się medaliści i uczestnicy igrzysk paralimpijskich. Będzie to także okazja do ciekawych spotkań i rozmów, a więc bliższego poznania sportowców, ich historii, motywacji i wyzwań, z jakimi się mierzą. Kto wie, może te spotkania staną się inspiracją do rozpoczęcia własnej przygody z profesjonalnym sportem? Piknik odbywa się w przeddzień Finału Paralekkoatletycznego Grand Prix Polski 2025, będąc przestrzenią do aktywnego spędzenia czasu i zapowiedzią startujących nazajutrz zawodów.
Wystawa grafik Krzysztofa Schodowskiego
Data rozpoczęcia wydarzenia:
12.09.2025 17:00
Zapraszamy na wystawę grafik Krzysztofa Schodowskiego, towarzyszącą Festiwalowi "Hop Słonimski Fest 2025" w 130. rocznicę urodzin Antoniego Słonimskiego.Na wystawie pt. "Portrety z pamięci podręcznej" będą prezentowane najnowsze prace Krzysztofa Schodowskiego z ostatnich dwóch lat. Autor ten znany jest z inspirowanych linorytami i drzeworytami czarno-białych obrazów, których podobieństwo do tych tradycyjnych technik graficznych jest na tyle zaskakujące co złudne. Schodowski nie operuje bowiem dłutami, nożykami czy igłami, lecz całkiem współczesnym rapidografem. Bez jakiegokolwiek szkicu - można powiedzieć na "na żywo" - na białe kartonowe tło nakłada feerię ekspresyjnych kresek, linii, kropek i plamek, za pomocą których tworzy niezwykłe portrety osób bliskich, bliższych lub dalszych znajomych, a czasem ludzi zupełnie obcych, których emocje współgrają z jego zamysłami, z jego odczytywaniem meandrów współczesności.Krzysztof Schodowski ur. 1983 r. Plastyk, autor książki poetyckiej "Milion depesz stąd" (WBPiCAK, 2020). Laureat Połowu 2017. Nominowany w XXV OKP im. Jacka Bierezina (2019). Publikował m. in. w "Tlenie Literackim", "Stonerze Polskim", "Stronie Czynnej", "Wakacie", w "bibliotece" Biura Literackiego. Mieszka w Warszawie. Swoje rysunki prezentował na kilkudziesięciu wystawach w Polsce i za granicą. Jego prace znajdują się w prywatnych kolekcjach m. in. w Irlandii, Francji i Kanadzie.Kurator galerii: Danuta Przybysz.Wernisaż 12 września 2025, godzina 17:00Klub Kultury MCK Jedynka, ul. Chrobrego 9Wstęp wolny.
Spektakl Kłamstwo
Data rozpoczęcia wydarzenia:
12.09.2025 19:00
"Kłamstwo” czyli połączenie zachwycającej literatury Witkiewicza i emocjonalnego aktorstwa. Opowieść o relacjach, miłości i upadającym świecie. Najgorsze, że nie wiadomo, co w tym wszystkim jest prawdą, a co podłym kłamstwem...Czas: 12 września 2025 godz. 19.00Miejsce: MCK Gorzów, ul. Drzymały 26autor - Stanisław Ignacy Witkiewicz "Witkacy"reżyseria - Joanna Gonschorekadaptacja - Konrad Pruszyńskigrafiki i muzyka - Kaj Naczyńskiobsada - Kamila Pietrzak-Polakiewicz, Konrad Pruszyńskiczas trwania spektaklu - około 60 minut---Witkacy - malarz, pisarz, filozof. Rację miał Tadeusz Boy-Żeleński mówiąc, że trzeba go brać tak, jak jest, ze wszystkimi jego dzieciństwami i zboczeniami. Swoją kotkę nazywał "Schizofrenią" (zdrobniale "Schyzią"), żona opisywała go jako erotomana i więcej niż erotomana, ale przede wszystkim był ponadprzeciętnym artystą. Artystą, jakich dzisiaj już nie ma.Joanna Gonschorek - aktorka teatralna i filmowa, reżyserka. W latach 1995 - 2023 aktorka Teatru im. Heleny Modrzejewskiej w Legnicy. Wielokrotnie nagradzana za swoje role sceniczne. Wystąpiła w wielu filmach, serialach oraz w Teatrze Telewizji. Najbardziej znana z roli Swiety Palamarczuk w serialu "Skazana". Kamila Pietrzak-Polakiewicz - aktorka, animatorka kultury. W latach 2000 - 2022 aktorka Teatru im. Juliusza Osterwy w Gorzowie. "Zasłużona dla Kultury Polskiej", związana z Teatrem Kotłownia w Drezdenku oraz Teatrem Mostów, gdzie zagrała w spektaklu "Jestem czysty". Konrad Pruszyński - założyciel, aktor i dramaturg Teatru Mostów. Dwukrotny stypendysta prezydenta Gorzowa Wlkp w kategorii "Teatr", w plebiscycie Gazety Lubuskiej nominowany do tytułu "Osobowości roku w kulturze w 2024 r.". KUP BILET
Lota x Destiny x Javelin - koncert
Data rozpoczęcia wydarzenia:
12.09.2025 19:00
18:00 BRAMKI19:00 JAVELIN20:00 DESTINY21:00 LOTA LOTA Młody, heavymetalowy zespół ze Szczecina, który łączy mocne, gitarowe brzmienie z emocjonalnymi tekstami. W ich muzyce słychać wpływy hard rocka i klasycznego rocka, czasem z odrobiną alternatywnego klimatu.Charakteryzują się energią na scenie oraz żeńskim wokalem, który dodaje utworom dynamiki i kontrastu, oraz solidną sekcją rytmiczną napędzającą cały zespół. LOTA stawia na autorskie piosenki, w których opowiadają o emocjach, relacjach i codziennych doświadczeniach – często w sposób bezpośredni, ale z nutą poezji.To kapela, która potrafi zarówno przydzwonić mocnym riffem, jak i zagrać nastrojowo, trzymając publiczność w skupieniu od pierwszego do ostatniego dźwięku.W czerwcu tego roku wydali swój autorski album „Na polach już wiatr nie wieje”. DESTINY W styczniu 2022 roku wydali swój pierwszy singiel "Sleepless Nights", kilka miesięcy później "Paranoia Street" a w grudniu 2022 jako zwieńczenie całego roku pierwszy album "WHIZZKID". Można go posłuchać na youtube, spotify oraz wielu innych serwisach streamingowych. Grupa niedawno powróciła jednak z nową dawką muzyki. W listopadzie 2024 światło dzienne ujrzał ich najnowszy singiel “Even The Dead Want To Breathe”, który jest zapowiedzią kolejnego albumu. Zagrali dziesiątki koncertów po całej Polsce w miastach takich jak Szczecin, Warszawa, Legnica, Wrocław czy rodzinny Lubin.Destiny to po prostu grupa pokręconych chłopaków, którzy grają głośnego rocka i chcą przyciągnąć do siebie słuchaczy nie tylko poprzez wyjątkową muzykę, ale także wyjątkowe charaktery trzech zbuntowanych przeciw powszechnie przyjętym normom dusz. Ich celem jako kapeli jest nie tylko stworzenie nowego pokolenia słuchaczy muzyki rockowej, lecz przede wszystkim przeniesienie słuchacza w czasy lat 80. i 90.JAVELIN Javelin – młody thrash metalowy zespół z Gorzowa Wlkp., prężnie rozwijający się i prezentujący coraz bardziej nietuzinkowe i żywe kawałki, które okazjonalnie przeplata klasykami gatunku we własnym, unikalnym wykonaniu. Obecnie pracuje nad debiutancką EPką. Ich muzyka to świeża energia i wściekłość, której nie da się zapomnieć."
Bezpłatny trening Walking Futbolu
Data rozpoczęcia wydarzenia:
13.09.2025 11:00
ZAPRASZAMY na Pierwszy Trening Pokazowy w Mieście Gorzów WALKING FUTBOL. Start w sobotę 13.09.2025 o godzinie 11:00 Football Park Gorzów Wlkp ul. Stanisławskiego 2 (UKS Chemik Gorzów) " CHODZIMY ZA PIŁKĄ, CHODŹ Z NAMI " GOŚCIE SPECJALNI: Ewa SzmitkaWspółzałożycielka Klubu Sportowego Kontra - jedynego w Polsce klubu sportowego zrzeszającego piłkarki, siatkarki i koszykarki amatorki. Piłkarka, trenerka piłki nożnej z licencją UEFA B, promotorka walking futbolu kobiet. Współautorka publikacji ,,Walking futbol - podręcznik dla trenerów i trenerek. Kompendium wiedzy dla drużyn, klubów, trenerów, zawodniczek i zawodników”. Jarosław ParadowskiDziennikarz sportowy: hat-TRICK (redaktor naczelny), Sport Business Review (redaktor naczelny), Przegląd Sportowy (korespondent), Piłka Nożna (korespondent). Rzecznik prasowy Łódzkiego Klubu Sportowego. Organizator turniejów piłkarskich dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Od 2019 roku prezes Stowarzyszenia Walking Futbol Polska i promotor aktywnego stylu życia wśród kobiet w wieku 40+ i mężczyzn w wieku 50+. Współautor publikacji ,,Walking futbol - podręcznik dla trenerów i trenerek. Kompendium wiedzy dla drużyn, klubów, trenerów, zawodniczek i zawodników”. - WALKING FUTBOL to piłka nożna, ale chodzona. Dyscyplina ta została wymyślona kilkanaście lat temu w Wielkiej Brytanii. Jest propozycją dla osób nieco starszych. W kategorii kobiecej od 40, a w męskiej od 50 lat. - Podstawowa zasada to zakaz biegania oraz brak kontaktu. Zakaz ten sprawia, że jest to sport bezpieczny i wyjątkowy, bo drużynowy. Jest to doskonała forma rekreacji zwłaszcza, gdy ma się już więcej lat, trochę mniejsze możliwości ruchowe, a serce jest nadal pełne zapału do gry. - Międzynarodowa Federacja Walking Futbolu w Polsce rozpoczęła się w marcu 2019 roku, gdy z inicjatywy Jarosława Paradowskiego utworzono Walking Futbol Polska w Łodzi. ZAPRASZAMY Dołącz do Nas !!
Stilon Gorzów - Stal Sulęcin
Data rozpoczęcia wydarzenia:
13.09.2025 16:00
𝗞𝗢𝗟𝗘𝗝𝗡𝗬 𝗣𝗥𝗭𝗘𝗖𝗜𝗪𝗡𝗜𝗞 - 𝗦𝗧𝗔𝗟 𝗦𝗨𝗟𝗘̨𝗖𝗜𝗡 W najbliższy weekend gramy u siebie. Na murawie przy Olimpijskiej podejmiemy sulęcińską Stal. Już dzisiaj zapraszamy Was na stadion - walczymy o kolejne ligowe punkty! 𝟳. 𝗸𝗼𝗹𝗲𝗷𝗸𝗮 𝗜𝗩 𝗟𝗶𝗴𝗮 𝗟𝘂𝗯𝘂𝘀𝗸𝗮𝟭𝟯.𝟬𝟵.𝟮𝟬𝟮𝟱𝟭𝟲:𝟬𝟬𝗢𝗹𝗶𝗺𝗽𝗶𝗷𝘀𝗸𝗮 𝟮𝟵
Party Depeche Mode vol. 4
Data rozpoczęcia wydarzenia:
13.09.2025 20:00
Zapraszamy na kolejną imprezę Party Depeche Mode Gorzów WielkopolskiSerdecznie zapraszamy wszystkich fanów i sympatyków DM
Reklama