Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
czwartek, 18 lipca 2024 01:14
Reklama

W centrum miasta otwiera się nowy sklep

Wiele razy na naszym portalu poruszaliśmy temat związany z pustymi lokalami w centrum miasta.
W centrum miasta otwiera się nowy sklep

Jakiś czas temu z centrum miasta zniknął butik Lilou. W sklepie można było zaopatrzyć się różnego rodzaju biżuterię. Jednakże na początku tego roku zniknął z krajobrazu handlowego miasta. Spekuluje się, że jednym z czynników, które przyczyniły się do tej decyzji, było przeprowadzenie remontu deptaka. Lokal przez jakiś czas stał pusty, ale jak się okazuje niebawem to miejsce zacznie tętnić życiem. W miejsce butiku powstaje Sklep Polski. Sieć Sklep Polski powstała w 1999 roku z inicjatywy właścicieli niezależnych sklepów oraz gnieźnieńskiej firmy PHUP Andrzej Szeszycki lidera wśród polskich firm sektora handlu hurtowego artykułami FMCG.

Zobacz też: 

Początkowo sieć Sklep Polski funkcjonowała jako integralna część firmy PHUP Andrzej Szeszycki. W kwietniu 2008r. została wyodrębniona spółka PHUP Gniezno Sp. z o.o. Sklep Polski Sp.k., która jest częścią grupy kapitałowej PHUP Gniezno. Jest to firma rodzinna o kapitale polskim.

Sieć rozwija się w oparciu o głównego dostawcę PHUP Gniezno Szeszycki Sp.k, dlatego też najwięcej sklepów znajduje się w województwie wielkopolskim, kujawsko-pomorskim i lubuskim. Na koniec 2021 roku sieć liczyła 675 sklepów (w tym 40 sklepów własnych i 200 na twardej franczyzie).

Dziękujemy, że jesteś z nami!


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama