Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
czwartek, 18 lipca 2024 01:09
Reklama

Ulica Bracka w Gorzowie to koszmar kierowców i pieszych!

Stan techniczny niektórych ulic w Gorzowie pozostawia wiele do życzenia.
Ulica Bracka w Gorzowie to koszmar kierowców i pieszych!

Źródło: Interpelacja Ireneusza Macieja Zmory

Szczególnie zła sytuacja panuje na ulicy Brackiej, gdzie zarówno jezdnia, jak i chodnik znajdują się w tragicznym stanie. Ubytki w asfalcie powodują, że jazda po tej drodze staje się niekomfortowa, a w niektórych przypadkach wręcz niebezpieczna. Mieszkańcy obawiają się uszkodzenia swoich pojazdów, a dziury w drodze utrudniają poruszanie się i stanowią zagrożenie dla bezpieczeństwa.

Frustracja mieszkańców narasta z każdym dniem. Na problem zwrócił uwagę radny Ireneusz Maciej Zmora, który interweniował w tej sprawie w Urzędzie Miasta. W imieniu mieszkańców wystosował pismo do Prezydenta Gorzowa Wielkopolskiego, w którym prosi o pilną interwencję i remont ulicy Brackiej oraz chodnika wzdłuż niej.

Nawierzchnia posiada liczne ubytki, a miejscami doły zapadniętego asfaltu. Jazda ul. Bracką stwarza nie tylko problemy, ale może powodować uszkodzenia pojazdów. Stan chodników jest fatalny i stwarza realne zagrożenie dla zdrowia korzystających z niego osób. Szczególnie jeżeli chodzi o osoby starsze, dla których pokonanie drogi z domu do ul. Śląskiej po codzienne zakupy jest ryzykowną wyprawą - czytamy w interpelacji radnego Zmory.

Radny pyta również, czy remont ulicy Brackiej znajduje się w planach inwestycyjnych miasta. Mieszkańcy z niecierpliwością czekają na odpowiedź z Urzędu Miasta i liczą na szybką poprawę fatalnego stanu ulicy Brackiej.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama