Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
sobota, 13 czerwca 2026 02:25
Reklama

Na pomoc pacjentom z rakiem prostaty!

W gorzowskim szpitalu chorzy mogą się leczyć za pomocą brachyterapii z wszczepieniem implantów stałych. To trzeci ośrodek w kraju, który oferuje taką terapię pacjentom z rakiem prostaty. Szpital otrzymał zgodę Państwowej Agencji Atomistyki i niebawem rozpoczniemy leczenie pierwszych chorych. Metoda jest bardzo atrakcyjna, bo pozwala się uporać z chorobą dzięki jednemu zabiegowi.

Dziękujemy, że jesteś z nami!


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama