Dziękujemy, że jesteś z nami!
Miejski Ekspress #15
W najnowszym odcinku Miejskiego Ekspressu! Miejski Zakład Komunikacji oraz Urząd Miasta Gorzowa zorganizowały akcję, rozdając ekologiczne gadżety podróżującym autobusami elektrycznymi na linii 125. Centrum Sportowo-Rehabilitacyjne Słowianka zaprasza na półkolonie, które odbędą się w dwóch turnusach. Jedno jest pewne, nudy nie będzie! Sezon grypowy w pełni. Najlepszym sposobem, który wspomaga leczenie, jest miód, czosnek i cebula. Te składniki można nabyć na ryneczku przy Jerzego. W Urzędzie Miasta odbyło się spotkanie w ramach konsultacji społecznych projektu Planu Zrównoważonej Mobilności Miejskiej. Zapraszamy do oglądania.
- 13.01.2023 14:10
Reklama
Reklama








![Gorzów staje się „miastem-gąbką”! Zobacz, jak walczymy ze skutkami zmian klimatu [WIDEO] Gorzów staje się „miastem-gąbką”! Zobacz, jak walczymy ze skutkami zmian klimatu [WIDEO]](https://static2.telewizjagorzow.pl/data/articles/sm-16x9-gorzow-staje-sie-miastem-gabka-zobacz-jak-walczymy-ze-skutkami-zmian-klimatu-wideo-1766482767.jpg)
![Małżeństwa jednopłciowe. Polacy powiedzieli, co o tym sądzą [SONDAŻ] Małżeństwa jednopłciowe. Polacy powiedzieli, co o tym sądzą [SONDAŻ]](https://static2.telewizjagorzow.pl/data/articles/sm-16x9-malzenstwa-jednoplciowe-polacy-powiedzieli-co-o-tym-sadza-sondaz-1766481994.png)



Napisz komentarz
Komentarze