Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
wtorek, 9 czerwca 2026 17:34
Reklama

Wysoka porażka Stali Gorzów na MotoArenie. Końcówka przesądziła o wyniku

Gezet Stal Gorzów przegrała na wyjeździe z PRES Grupą Deweloperską Toruń 38:52 w meczu siódmej kolejki PGE Ekstraligi. Gorzowianie do połowy spotkania utrzymywali kontakt z mistrzami Polski i starali się zmniejszać stratę na Motoarenie. W końcówce gospodarze byli jednak wyraźnie skuteczniejsi i wykorzystali atut własnego toru. Ostatecznie zespół z Torunia wygrał wysoko, a Stal wraca do Gorzowa bez punktów.

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama