Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
środa, 16 lipca 2025 19:11
Reklama

Policjanci proszą o pomoc. Chodzi o znalezione przedmioty

Gorzowscy policjanci prowadzą postępowanie w sprawie włamań. Zatrzymany mężczyzna jest w areszcie. W toku postępowania zabezpieczono telefon, w którym są zdjęcia przedmiotów, które mogą pochodzić z innych zdarzeń. Dodatkowo policjanci zabezpieczyli przedmioty, których właściciele są nieznani. Jeżeli ktoś je rozpoznaje, a dotychczas nie zgłosił się do funkcjonariuszy, proszony jest o kontakt.
Policjanci proszą o pomoc. Chodzi o znalezione przedmioty

O zatrzymaniu włamywacza na gorącym uczynku informowaliśmy w maju. Gorzowscy policjanci podczas nocnej służby w nocy z czwartku na piątek (15/16 maja) przed północą byli w okolicy osiedla Słonecznego. Nieumundurowani policjanci podczas patrolu usłyszeli szelest w okolicy jednego z garaży przy ulicy Olimpijskiej. Kiedy podeszli bliżej zauważyli brak kłódki. Funkcjonariusze weszli do środka, gdzie był zaskoczony 38-latek, który nie zdążył jeszcze niczego zabrać. Został zatrzymany i przewieziony do gorzowskiej komendy. Usłyszał zarzut posiadania substancji psychotropowych i usiłowania kradzieży z włamaniem. Na wniosek prokuratora trafił do tymczasowego aresztu, gdzie przebywa do dziś.

W toku prowadzonego postępowania zabezpieczono telefon, w którym znajdują się zdjęcia przedmiotów, które mogą pochodzić z kradzieży. Dotychczas jednak nie zwrócił się do mundurowych żaden z pokrzywdzonych. Policjanci zabezpieczyli także komputery, sprzęt budowlany i inne przedmioty, nawet te o niewielkiej wartości. które także mogły być wcześniej skradzione.

W związku z prowadzonym postępowaniem prosimy o zapoznanie się ze zdjęciami. Ktokolwiek rozpoznaje własne przedmioty, które mogły zostać skradzione, proszony jest o kontakt z funkcjonariuszami Komisariatu Policji przy ulicy Zygalskiego 2 pod numerem telefonu 47 791 21 11 lub osobiste stawiennictwo.

Dziękujemy, że jesteś z nami!



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama