– Szukam brata, wyjechał do pracy w okolice Berlina. Od miesiąca nie mamy z nim kontaktu. Gdyby ktoś go widział, proszę o wiadomość – apeluje rodzina zaginionego.
Paweł Pokaczajło może przebywać w Niemczech, ale niewykluczone, że wrócił do Polski lub znajduje się w innym miejscu. Bliscy martwią się o jego los i proszą o jakiekolwiek informacje, które mogą pomóc w jego odnalezieniu.
Każdy, kto ma informacje o miejscu pobytu Pawła Pokaczajło, proszony jest o kontakt z rodziną lub zgłoszenie się na policję. Każda wskazówka może być kluczowa w jego odnalezieniu. Jeśli ktoś widział poszukiwanego proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 572412990 / 669879552












![Gorzów staje się „miastem-gąbką”! Zobacz, jak walczymy ze skutkami zmian klimatu [WIDEO] Gorzów staje się „miastem-gąbką”! Zobacz, jak walczymy ze skutkami zmian klimatu [WIDEO]](https://static2.telewizjagorzow.pl/data/articles/sm-16x9-gorzow-staje-sie-miastem-gabka-zobacz-jak-walczymy-ze-skutkami-zmian-klimatu-wideo-1766482767.jpg)

Napisz komentarz
Komentarze