Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
czwartek, 18 lipca 2024 00:22
Reklama

Głupie zabawy dzieci na na jednym z gorzowskich osiedli

Rozpoczęły się wakacje, a co za tym idzie, dzieci mają zdecydowanie więcej wolnego czasu. Niestety, nie zawsze wykorzystują go w sposób mądry i rozważny. Do niecodziennej sytuacji doszło w niedzielne popołudnie na jednym z gorzowskich osiedli.
Głupie zabawy dzieci na na jednym z gorzowskich osiedli

Do przykrego incydentu doszło 23 czerwca br. na osiedlu Dolinki w Gorzowie. Mieszkanka osiedla, która szła na ważne spotkanie, została obrzucona jajkami i skórkami od banana przez grupę dzieci bawiących się na obok Biedronki przy ulicy Okólnej. 

Szłam chodnikiem i nagle ktoś rzucił we mnie jajkiem i skórką od banana. Zdenerwowałam się, bo strzał okazał się celny i natychmiast musiałam biec do domu, żeby się przebrać. Oczywiście na spotkanie przyszłam spóźniona. Okazało się, że dzieci jajkami rzucały też w samochody. Może rodzice zainteresowaliby się, co robią ich dzieci? Teraz są jajka, a potem mogą rzucać kamieniami - relacjonuje rozżalona kobieta.

Niestety, takie incydenty zdarzają się częściej, niż byśmy chcieli. Ważne jest, aby rodzice zwracali uwagę na to, z kim bawią się ich dzieci i co robią w wolnym czasie. Warto również rozmawiać z dziećmi o bezpieczeństwie i konsekwencjach ich działań.

Pamiętajmy, że wakacje to czas odpoczynku i zabawy, ale nie kosztem innych osób i ich mienia.

Dziękujemy, że jesteś z nami! 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Pl 25.06.2024 09:18
Nie ma pani szans.te dzieci nie rozumieją po polsku.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama