Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
piątek, 12 lipca 2024 13:08

Kacper Ruciński wystąpi w Gorzowie

Już na początku grudnia na mieszkańców Gorzowa i okolic czeka wieczór pełen śmiechu, w towarzystwie popularnego stand-upera.
Kacper Ruciński wystąpi w Gorzowie

Źródło: Screen Youtube / Kacper Ruciński

5 grudnia w Bowling City wystąpi Kacper Ruciński. Urodzony w Malborku, znany polski satyryk i stand-uper, zyskał popularność dzięki swojemu talentowi w improwizacji oraz doskonałemu poczuciu humoru. Swoją karierę na scenie zaczął w 2009 roku, kiedy to występował z grupą improwizacyjną "W Gorącej Wodzie Kompani". W ciągu kilku lat stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych stand-uperów w Polsce.

Przez lata swojej kariery, Ruciński brał udział w wielu prestiżowych festiwalach i przeglądach kabaretowych, co zaowocowało zdobyciem kilkunastu nagród i wyróżnień. W latach 2010–2012 był częścią zespołu Stand-up Bez Cenzury, gdzie współpracował z Katarzyną Piasecką i Abelardem Gizą.

W 2010 roku miał okazję zaprezentować swoje umiejętności w programie "Stand up. Zabij mnie śmiechem", zdobywając sympatię publiczności. Jego poczynania telewizyjne nie ograniczały się do tego programu; w latach 2013–2014 prowadził program "Tylko dla dorosłych", który stanowił element programu "Dzięki Bogu już weekend".

Jego wszechstronne umiejętności oraz charyzma spowodowały, że w roku 2022 został jednym z jurorów-detektywów w popularnym programie telewizyjnym "Mask Singer" nadawanym przez TVN. Oprócz tego, 15 czerwca 2022 roku ogłoszono, że objął stanowisko rzecznika prasowego klubu piłkarskiego KTS Weszło.

Dzięki swojemu specyficznemu poczuciu humoru oraz niezwykłej zdolności do improwizacji, Kacper Ruciński stał się nieodłączną częścią polskiej sceny komediowej i kabaretowej, ciesząc się uznaniem zarówno wśród krytyków, jak i publiczności. 

Bilety na wydarzenie kupicie TUTAJ.

Więcej informacji znajdziesz w KALENDARZU WYDARZEŃ! 

Dziękujemy, że jesteś z nami!


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze