Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
piątek, 12 lipca 2024 14:19

Stilon odbije się od dna?

W siódmej kolejce trzecioligowych zmagań piłkarze Stilonu udadzą się do Wrocławia. W stolicy Dolnego Śląska niebiesko-biali zmierzą się ze Ślęzą, a stawka tego meczu wybiega poza ligową tabelę.
Stilon odbije się od dna?

Autor: Karol Korniak

Źródło: Facebook / Stilon Gorzow

Ostatnie tygodnie w gorzowskim Stilonie to pasmo porażek. Piłkarze na początku rozgrywek prezentują się katastrofalnie i w pełni zasłużenie zajmują ostatnią lokatę w tabeli. Po zeszłotygodniowej przegranej w meczu z Cariną Gubin swoją frustrację postanowili wylać kibice, co ostatecznie dopełniło atmosferę panującą wokół drużyny. Obecnie Stilon znajduje się na dnie zarówno w kwestiach sportowych, jak i klimatu panującego dookoła klubu. Najprostszym sposobem na poprawę wszystkich spraw jest wkroczenie na zwycięską ścieżkę.

🔴 Skandaliczne zachowanie kibiców Stilonu. Klub wydał oświadczenie

W sobotę Stilon poszuka pierwszego kompletu punktów we Wrocławiu. Tamtejsza Ślęza to etatowy trzecioligowiec. Drużyna ze stolicy Dolnego Śląska występuje na tym szczeblu rozgrywek już dwunasty sezon z rzędu i przeważnie jest czołowym zespołem rozgrywek. Często wrocławianie ocierali się o awans do II ligi. Obecny sezon Ślęza rozpoczęła przeciętnie. W sześciu rozegranych meczach podopieczni Grzegorza Kowalskiego zgromadzili siedem punktów. W poprzedniej kolejce wrocławianie przegrali w Zielonej Górze z Lechią 2:1. W ubiegłych rozgrywkach w pojedynkach Stilonu ze Ślęzą raz padł remis (1:1 w
Gorzowie), a raz górą byli rywale niebiesko-białych (2:1 we Wrocławiu).
 

Początek sobotniego starcia zaplanowano na godzinę 16:00. O tej samej porze swój mecz rozegra Warta, która podejmie na stadionie przy Olimpijskiej drużynę Górnika Polkowice.

Dziękujemy, że jesteś z nami!

Mówią o tym jak zapobiegać bezdomności oraz jak prawidłowo opiekować się zwierzętami. Ponadto reagują na krzywdę wyrządzoną m.in. kotom oraz psom. To tylko nieliczne działania Fundacji Obrony Praw Zwierząt „Anaconda”, która od wielu lat działa w Gorzowie. Jakie są aktualne potrzeby tej organizacji? Jak można im pomóc? Więcej o tym Kamil Lewera i jego gość, którym była Małgorzata Jakubowska, prezes zarządu Fundacji Obrony Praw Zwierząt „Anaconda”.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze