Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
czwartek, 18 lipca 2024 01:11
Reklama

Niezwykły gest mężczyzny! Podarował samochód dla fundacji

W ostatnim czasie fundacja Anaconda przeżywała spore problemy. Ich samochód, który służył do przewozu zwierząt, odmówił posłuszeństwa. Fundacja niedawno doświadczyła bolesnych strat.
Niezwykły gest mężczyzny! Podarował samochód dla fundacji

Źródło: Facebook / Anaconda Fundacja Obrony Praw Zwierząt

Fundacja Anaconda, organizacja non-profit, która dedykuje swoje wysiłki ratowaniu i ochronie zwierząt. Działając na lokalnym i regionalnym poziomie, Fundacja Anaconda staje się inspirującym przykładem, jak wspólnota może wspólnie pracować nad stworzeniem lepszej przyszłości dla zwierząt i ludzi.

Mamy jednak dobrą informację. Wygląda na to, że przynajmniej część kłopotów fundacji zostało zażegnanych. Zjawił się człowiek o wielkim sercu. 

Niedziela była bardzo pracowita, ale dała finalnie dużo szczęścia, radości i uśmiechu, ponieważ spotkałem się z wolontariuszami fundacji Anakonda i przekazałem im prezent w postaci nowego samochodu, który zakupiłem specjalnie dla nich, dla ratowania biednych, pokrzywdzonych przez los, niejednokrotnie skrzywdzonych też przez ludzi bezdomnych zwierząt. To Ci ludzie z fundacji dają swój czas, swoje serce, miłość, ratując koty i psy, które nie mają domów. I robią to za darmo, nie biorą ani grosza. Są do dyspozycji w dni wolne, w święta, niedziele, w dzień i w nocy, a tylko dlatego, że mają cudowne dobre serduszka i chęć dania tym zwierzakom odrobinę miłości. Utrzymują się z datków od dobrych ludzi, jeżdżą stara zdezelowaną skodą, dlatego też postanowiłem, zmienić ich życie by mogli jeszcze więcej i sprawniej pomagać zwierzaczkom – napisał na swoim profilu społecznościowym Robert Więcek.

🔴 Gorzów. Niepokojące zjawisko na popularnym placu

Darczyńca, który kupił i przekazał samochód dla fundacji, również zaapelował do wojewody lubuskiego, prezydenta Gorzowa, miejskich radnych, urzędników.

Mam prośbę do wojewody lubuskiego, prezydenta miasta Gorzowa, radnych i urzędników. Nikt nie wymaga od nich cudów. Moglibyście wykazać odrobinę serca, odrobinę miłości dla zwierząt, odrobinę współczucia, moglibyście tym biednym ludziom. Zadbajcie o tę fundację – zaapelował Robert Wiącek. 

Dziękujemy, że jesteś z nami


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ja 22.08.2023 15:22
No i jak świat światem zwykły obywatel kraju pomaga, a rządzący tylko siedzą i obiecują co oni nie zrobią.

Sylwia 22.08.2023 07:34
Oby więcej takich ludzi! Brawo !

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama