Rosnącą inflację możemy odczuć na każdym kroku, uderza ona także w nasze ulubione przysmaki. Pamiętamy czasy, gdy można było kupić bułeczkę z pieczarkami za 3,50 zł. Mimo, że z upływem lat, ku niezadowoleniu klientów, cena stopniowo rosła, to dzisiejsza zwala z nóg. Dawniej tani przysmak, dzisiaj możemy kupić za 10zł.
🔴 Niepokojące doniesienia z gorzowskiej prokuratury
Jednocześnie wraz z wzrostem cen, spada jakość. W Internecie możemy się spotkać z niezadowolonymi opiniami.
Już nie jest taka pyszna jak kiedyś. Już nie jest to samo
Teraz to są bułki z tłuszczem i cebulką. Pieczarek jak na lekarstwo.
Gorzowiacy obserwują jak przez lata zmienia się, niestety na niekorzyść, smak i jakość tych bułek. Wierzę że starają się jak mogą ale dzisiaj i bułki są pieczone inaczej niż kiedyś, i zmieniają się ludzie którzy przygotowują farsz a wraz z nimi zmienia się smak.
🔴 Podgorzowska gmina wyróżniona w rankingu „Gmina Dobra do Życia”
A ty co sądzisz o bułkach z pieczarkami?
Dziękujemy, że jesteście z nami!
Z samego rana pod Urzędem Miasta Gorzowa pojawiły się dwa nowiutkie elektryczne autobusy. Była to ich „premiera” i oficjalne wypuszczenie na trasy gorzowskich połączeń komunikacji miejskiej. Do 8 autobusów, które dołączyły do floty Miejskiego Zakładu Komunikacji, została stworzona nowoczesna stacja ładowania pojazdów. Autobusy łatwo jest zauważyć, ponieważ zdobione są pracami plastycznymi, stworzonymi przez dzieci z gorzowskich szkół.









![Gorzów staje się „miastem-gąbką”! Zobacz, jak walczymy ze skutkami zmian klimatu [WIDEO] Gorzów staje się „miastem-gąbką”! Zobacz, jak walczymy ze skutkami zmian klimatu [WIDEO]](https://static2.telewizjagorzow.pl/data/articles/sm-16x9-gorzow-staje-sie-miastem-gabka-zobacz-jak-walczymy-ze-skutkami-zmian-klimatu-wideo-1766482767.jpg)
![Małżeństwa jednopłciowe. Polacy powiedzieli, co o tym sądzą [SONDAŻ] Małżeństwa jednopłciowe. Polacy powiedzieli, co o tym sądzą [SONDAŻ]](https://static2.telewizjagorzow.pl/data/articles/sm-16x9-malzenstwa-jednoplciowe-polacy-powiedzieli-co-o-tym-sadza-sondaz-1766481994.png)



Napisz komentarz
Komentarze