Forum Gorzowskich Organizacji Pozarządowych
Gorzowska Rada Działalności Pożytku Publicznego organizuje Forum Gorzowskich Organizacji Pozarządowych, spotkanie odbędzie się jutro 25 czerwca o godzinie 17:00 w Gorzowskim Ośrodku Technologicznym przy ul. Targowej 9.Spotkanie to ma stworzyć przestrzeń do wymiany cennych informacji i nawiązywania nowych znajomości, które przełożą się na efektywniejsze działania trzeciego sektora w naszym mieście.
- 24.06.2025 17:30
Reklama
Reklama







![Gorzów staje się „miastem-gąbką”! Zobacz, jak walczymy ze skutkami zmian klimatu [WIDEO] Gorzów staje się „miastem-gąbką”! Zobacz, jak walczymy ze skutkami zmian klimatu [WIDEO]](https://static2.telewizjagorzow.pl/data/articles/sm-16x9-gorzow-staje-sie-miastem-gabka-zobacz-jak-walczymy-ze-skutkami-zmian-klimatu-wideo-1766482767.jpg)
![Małżeństwa jednopłciowe. Polacy powiedzieli, co o tym sądzą [SONDAŻ] Małżeństwa jednopłciowe. Polacy powiedzieli, co o tym sądzą [SONDAŻ]](https://static2.telewizjagorzow.pl/data/articles/sm-16x9-malzenstwa-jednoplciowe-polacy-powiedzieli-co-o-tym-sadza-sondaz-1766481994.png)




Napisz komentarz
Komentarze