Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
czwartek, 18 lipca 2024 01:05
Reklama

Nowe miejsce na kulinarnej mapie Gorzowa!

Ostatnio na łamach naszego portalu poruszyliśmy temat związany z zamykaniem się lokali Gorzowie. Mamy jednak dobrą wiadomość dla mieszkańców naszego miasta.
Nowe miejsce na kulinarnej mapie Gorzowa!

Źródło: Facebook / Mister Czeburek

Mamy dobrą wiadomość dla miłośników jedzenia! W lokalu przy ulicy Niepodległości 24 H, gdzie wcześniej mieściła się popularna Pizzeria Prato, powstaje nowa restauracja o nazwie Mister Czeburek. Otwarcie nastąpi już 14 lipca o godzinie 10:00.

Mister Czeburek to miejsce, gdzie będzie można skosztować pysznych dań, a w szczególności czeburek - potrawy w kształcie olbrzymiego pieroga z  cieniutkiego ciasta (z mąki, wody i soli).  Czeburek wyróżnia się szczelnie zamkniętym w sobie nadzieniem, które podczas parowania w środku sprawia, że ciasto staje się puszyste i mięciutkie. Natomiast proces smażenia na głębokim oleju, co w połączeniu ze świeżym nadzieniem (mięsnym, serowym lub owocowym) nadaje temu daniu wyjątkowy, charakterystyczny smak.

W menu restauracji Mister Czeburek znajdziemy również pizze, które z pewnością przypadną do gustu wszystkim miłośnikom tego włoskiego przysmaku.

źródło zdjęcia / Facebook Mister Czeburek


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama