Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
czwartek, 18 lipca 2024 00:19
Reklama

Szał na drodze! Kierowca Audi pędzi 112 km/h w obszarze zabudowanym!

Międzyrzeccy policjanci zarejestrowali nieodpowiedzialną jazdę kierującego audi, który znacząco przekroczył dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym.
Szał na drodze! Kierowca Audi pędzi 112 km/h w obszarze zabudowanym!

Mimo obowiązującego ograniczenia prędkości do 50 km/h oraz przejścia dla pieszych mężczyzna rozpędził swój pojazd do 112 km/h. Kierujący został ukarany mandatem karnym w wysokości 2000 złotych a na jego konto zostało przypisanych 14 punktów karnych. Ponadto jego prawo jazdy zostało zatrzymane na trzy miesiące.

W niedzielę (7 lipca) międzyrzeccy policjanci z wydziału ruchu drogowego zauważyli w rejonie przejścia dla pieszych dynamicznie przemieszczającego się kierującego pojazdem marki Audi. Mundurowi dokonali pomiaru prędkości, a ma wyświetlaczu urządzenia kontrolno-pomiarowego pokazała się wartość ponad dwukrotnie wyższa niż dozwolona w tym miejscu. Nieodpowiedzialny kierowca w obszarze zabudowanym, gdzie było ograniczenie do „pięćdziesiątki” oraz przejścia dla pieszych, jechał 112 km/h. Mężczyzna za swoją niebezpieczną jazdę na najbliższe trzy miesiące stracił uprawnienia do kierowania pojazdami mechanicznymi. Zgodnie z obowiązującym taryfikatorem został także ukarany mandatem karnym w wysokości 2000 złotych, a do jego konta kierowcy dopisanych zostało 14 punktów karnych.

Zobacz też: 

Apelujemy do wszystkich kierujących o zachowanie ostrożności i przestrzeganie obowiązujących przepisów. Bezpieczeństwo na drogach to kluczowa sprawa, której znaczenie nie może być bagatelizowane. Odpowiedzialność za własne i cudze życie powinna być priorytetem każdego kierującego.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama