Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
czwartek, 18 lipca 2024 01:34
Reklama

Autorozmowni - Waldemar Grzyb i Tomek Jocz

Gościem programu #autorozmowni był ksiądz Waldemar Grzyb, miłośnik podróży.

Bohater audycji dzielił się swoimi fascynującymi doświadczeniami z podróży. Ksiądz Grzyb, będący zarazem kapłanem i miłośnikiem eksploracji, opowiedział o swoich licznych wyprawach. 

W trakcie programu ksiądz Grzyb podzielił się tajemnicą tego, skąd wzięła się u niego pasja do podróżowania. Okazało się, że dla niego podróżowanie to nie tylko możliwość poznawania nowych miejsc, ale również szansa na spotkanie różnorodnych ludzi i doświadczenie różnych kultur. Jego podróże stają się nie tylko duchowym doświadczeniem, ale również okazją do nawiązywania nowych przyjaźni. Interesującym elementem rozmowy była wzmianka o couchsurfingu – społeczności internetowej, której Ksiądz Grzyb jest częścią. Couchsurfing to innowacyjny sposób na podróżowanie, który pozwala podróżnym na znalezienie darmowych miejsc noclegowych dzięki gościnności ludzi z całego świata. 

Czy to możliwe, aby kapłan jednocześnie był światowym podróżnikiem? Ksiądz Grzyb udowadnia, że takie połączenie jest absolutnie możliwe, a podróże mogą być nie tylko źródłem duchowej refleksji, lecz także sposobem na budowanie mostów między różnymi kulturami i społecznościami. Jego historia inspiruje do refleksji nad tym, jak różne sfery życia mogą się ze sobą wzajemnie uzupełniać. 

Cała rozmowa w materiale wideo. Zapraszamy do oglądania. 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Bońkowska 28.01.2024 23:20
Nasz,, ksiądz Waldemar! Człowiek tak pozytywny i piękny w środku.I jest u Nas w Ulimiu!!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama