Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
piątek, 12 lipca 2024 14:32

Kabaretowy show, którego nie możesz przegapić!

W Gorzowie szykuje się wydarzenie, na które wszyscy fani kabaretu czekali.
Kabaretowy show, którego nie możesz przegapić!

Źródło: Facebook / Nowaki

10 grudnia 2023 roku w Filharmonii Gorzowskiej na scenie pojawi się niekwestionowany hit polskiej sceny kabaretowej - Kabaret Nowaki. Tworzą go trzej utalentowani artyści: Adrianna Borek, Kamil Piróg i Tomasz Marciniak. To połączenie energii, kreatywności i niezwykłego talentu, które sprawia, że występy Kabaretu Nowaki to prawdziwa uczta dla zmysłów. 

Znani z wielu produkcji telewizyjnych m.in. Paranienormalni Tonight i Kabaret na żywo, gospodarze Płockich Nocy Kabaretowych oraz Polskiej Nocy Kabaretowej, uczestnicy wszystkich największych telewizyjnych festiwali kabaretowych. 

Ich żywiołem są jednak występy na żywo i bezpośredni kontakt z publicznością. To tu czują się jak ryby w wodzie, bawiąc widzów w sposób nieskrępowany i spontaniczny. Z chęcią podejmują się trudnej i ryzykownej rozmowy z publicznością, co przeradza się we wspólną i niepowtarzalną zabawę.

Za granicą żartu to najnowszy program Kabaretu Nowaki, w którym publiczność zostanie zabrana w daleką rozrywkową podróż. Nowaki wznoszą kabaret w zupełnie nowy, kosmiczny wręcz wymiar. Daleko za granicą tego, co znaliście dotychczas znajdziecie zupełnie nowe skecze, premierowe postacie i śmiech jakiego jeszcze nie zaznaliście.

Wydarzenie odbędzie się 10 grudnia 2023 roku o godzinie 16:00 w Filharmonii Gorzowskiej. 

Więcej informacji znajdziesz w KALENDARZU WYDARZEŃ! 

KUP BILET


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze