Policjanci wzięli pod lupę użytkowników hulajnóg. Nie obyło się bez wykroczeń
Użytkownicy hulajnóg elektrycznych znaleźli się pod szczególnym nadzorem policjantów. Funkcjonariusze przeprowadzili działania, które miały poprawić bezpieczeństwo na drogach i chodnikach. Podczas kontroli ujawniono przypadki łamania przepisów przez osoby poruszające się tymi pojazdami.
26.06.2026 08:21