Gorzów zyskał nowe miejsce na mapie nocnego życia. Już 27 września swoje drzwi otworzy Tabana, lokal zlokalizowany przy ulicy Nadbrzeżnej 1. Co ciekawe, jeszcze do niedawna w tym samym miejscu działało popularne Santa Fee, które zostało otwarte zaledwie 5 listopada 2023 roku. Przyczyny zamknięcia tego lokalu nie są na chwilę obecną znane.
Uroczyste otwarcie odbędzie się już 27 września.
Wielkie otwarcie ! Już 27 września Tabana startuje z wyjątkową imprezą! Zapraszamy serdecznie na niezwykłą imprezę pełną emocji i atrakcji! Czeka na Was muzyka na żywo, w wykonaniu Jacoba ! występy najlepszych DJ-ów takich jak Dj. Miqro i Dj. Macsy oraz spektakularny pokaz tańca w wykonaniu utalentowanych dziewczyn. Dla najmłodszych przygotowaliśmy liczne atrakcje, a dla wszystkich – transmisje na wielkim telebimie. 28.09 zagrają Dj.Martin i Dj. Johnny. To będą wieczory pełne energii, rozrywki i niezapomnianych chwil! Nie może Was zabraknąć! - czytamy na Facebooku lokalu.
Otwarcie Tabany to niewątpliwie duże wydarzenie dla mieszkańców Gorzowa i miłośników rozrywki.





![Gorzów staje się „miastem-gąbką”! Zobacz, jak walczymy ze skutkami zmian klimatu [WIDEO] Gorzów staje się „miastem-gąbką”! Zobacz, jak walczymy ze skutkami zmian klimatu [WIDEO]](https://static2.telewizjagorzow.pl/data/articles/sm-16x9-gorzow-staje-sie-miastem-gabka-zobacz-jak-walczymy-ze-skutkami-zmian-klimatu-wideo-1766482767.jpg)
![Małżeństwa jednopłciowe. Polacy powiedzieli, co o tym sądzą [SONDAŻ] Małżeństwa jednopłciowe. Polacy powiedzieli, co o tym sądzą [SONDAŻ]](https://static2.telewizjagorzow.pl/data/articles/sm-16x9-malzenstwa-jednoplciowe-polacy-powiedzieli-co-o-tym-sadza-sondaz-1766481994.png)







Napisz komentarz
Komentarze