Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
piątek, 12 lipca 2024 12:10

Papa D i Czadoman pojawią się w Kłodawie

20 maja 2023 na błoniach nad jeziorem w Kłodawie odbędzie się kłodawska majówka! Na imprezie wystąpią znane gwizdy.
Papa D i Czadoman pojawią się w Kłodawie

Źródło: Facebook / Czadoman

20 maja 2023 na błoniach nad jeziorem w Kłodawie odbędzie się kłodawska majówka! Na imprezie wystąpi gwiazda Disco Polo Czadomanczyli tak naprawdę Paweł Dudek to wokalista wykonujący muzykę disco polo i dance. Swoją solową karierę rozpoczął w 2013 roku, natomiast wcześniej był wokalistą zespołu muzycznego Arena, który grał muzykę rockową.  Muzyk znany jest z utworów takich, jak Ruda tańczy, jak szalona, Chodź na kolana. Czadomen nagrał jeden ze swoich teledysków: Moja Bejbe na gorzowskim bulwarze. 

🔴 Ruszył przetarg na budowę I etapu Północnej Obwodnicy Gorzowa

Kolejną gwiazdą, która wystąpi podczas kłodawskiej majówki, będzie zespół Papa D to polski zespół synthpopowy, który powstał w 1984 roku z inicjatywy producentów muzycznych – Sławomira Wesołowskiego i Mariusza Zabrodzkiego. Wcześniej zespół działał pod takimi nazwami jak Papa Dance, Papa Dance New Sound oraz Papa Dock. Na swoim koncie mają takie utwory, jak: Będziemy tańczyć, Bezimienni, Monaliza, Nasz Disneyland, Naj Story.

Dziękujemy, że jesteś z nami!

W lutym skauci i harcerze z całego świata po raz kolejny obchodzili Dzień Myśli Braterskiej. Uznaliśmy,że to idealny moment, by do programu #autorozmowni zaprosić harcmistrzynię Martę Czerepowicką Komendantkę Hufca w Gorzowie.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze