Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
piątek, 12 lipca 2024 12:46

Nowość w restauracji w tłusty czwartek

Już od najbliższego czwartku lokal Lubię Słodkie Słone wprowadza nową kanapkę, która ma przyciągnąć ludzi ze względu na związek z obchodami dnia tłustego czwartku.
Nowość w restauracji w tłusty czwartek

Źródło: FB Lubię Słodkie Słone

Pyszny specjał będzie czekać na gości lokalu Lubię Słodkie Słone. Od czwartku, 16 lutego będzie dostępny nowy "burger" w ramach akcji związanej ze świętowaniem dnia tłustego czwartku.  

🔴 Stal Gorzów w sezonie 2024 bez Thomsena?

Nowy burger w menu restauracji nosi nazwę Tłusty Maciek. To połączenie smaków słodkich i słonych. Burger będzie połączony ze słodkim pączkiem i serwowany w zestawie z chrupiącymi frytkami. Oprócz tego zawierać będzie takie składniki jak: wołowina, ser cheddar, bekon, czerwona cebula, ogórek kiszony i żurawina.

Ta propozycja nietypowej kanapki, która była serwowana przez lokal także ubiegłego roku dostępna będzie w restauracji w Kłodawie od tłustego czwartku do końca weekendu. Dla gości, którzy chcieliby spróbować tej nowości, a nie mają możliwości stawić się na plaży w Kłodawie prowadzone będą także zamówienia na dowóz.

Dziękujemy, że jesteś z nami!

14 lutego w Ekonomiku odbyła się II edycja akcji prozdrowotnej "DZIEŃ DLA SERCA". W ten walentynkowy dzień, zamiast regularnych lekcji, odbyły się warsztaty z profilaktyki zdrowotnej, udzielania pierwszej pomocy, badania profilaktyczne, pomiary parametrów ciała, oraz wykłady z dziedziny zdrowego żywienia i zdrowego stylu życia.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze