Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
czwartek, 18 czerwca 2026 13:45
Reklama

W sobotę możliwe opóźnienia autobusów i tramwajów. MZK wydał komunikat

W sobotę, 20 czerwca, pasażerowie komunikacji miejskiej w Gorzowie muszą liczyć się z czasowymi utrudnieniami. W związku z przejazdem uczestników Gorzowskiej Masy Rowerowej możliwe będą chwilowe wstrzymania ruchu oraz opóźnienia autobusów i tramwajów.
W sobotę możliwe opóźnienia autobusów i tramwajów. MZK wydał komunikat

Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim informuje o możliwych zakłóceniach w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej. Utrudnienia mają związek z organizacją wydarzenia „Gorzowska Masa Rowerowa”, które odbędzie się w sobotę, 20 czerwca 2026 roku.

Przejazd rowerzystów zaplanowano w godzinach od 11 do 12. W tym czasie uczestnicy będą poruszać się ulicami miasta, co może spowodować chwilowe wstrzymania ruchu oraz opóźnienia w kursowaniu pojazdów komunikacji miejskiej.

Trasa wydarzenia rozpocznie się w Parku Górczyńskim. Następnie rowerzyści przejadą ulicami Okulickiego, Górczyńską, Walczaka, Jagiełły i Chrobrego, dalej przez Most Staromiejski, ul. Fabryczną oraz ul. Waryńskiego. Zakończenie przejazdu zaplanowano na stadionie żużlowym przy ul. Śląskiej.

MZK zaznacza, że utrudnienia mogą wystąpić nie tylko bezpośrednio na trasie przejazdu, ale także w jej najbliższym sąsiedztwie. Dotyczy to zarówno autobusów, jak i tramwajów, których kursy mogą zostać czasowo opóźnione.

Pasażerowie proszeni są o uwzględnienie możliwych zmian podczas planowania podróży. Szczególną ostrożność warto zachować w godzinach przedpołudniowych, gdy przez miasto będzie przejeżdżała kolumna rowerzystów.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama