Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 27 kwietnia 2026 10:16
Reklama

Program Wartowni 2026 ogłoszony. Kto wystąpi nad Wartą?

Wartownia wraca do letniego kalendarza Gorzowa. Od czerwca do końca sierpnia nad Wartą zaplanowano cykl bezpłatnych wydarzeń, koncertów i występów, które mają przyciągnąć fanów muzyki klubowej, rapu i stand-upu.
Program Wartowni 2026 ogłoszony. Kto wystąpi nad Wartą?

Źródło: Facebook / Wartownia

Wartownia 2026 ponownie pojawi się w Gorzowie Wielkopolskim. Letni cykl wydarzeń rozpocznie się 19 czerwca i potrwa do 30 sierpnia. Imprezowe miasteczko zostanie rozstawione na Wale Okrężnym, w pobliżu klubu Admira. To miejsce dobrze znane uczestnikom wcześniejszych edycji, bo właśnie tam Wartownia zaczynała swoją historię.

Organizatorzy zapowiadają, że wszystkie wydarzenia będą bezpłatne. Program obejmuje koncerty, sety DJ-skie oraz występy stand-upowe. W line-upie znaleźli się artyści znani fanom elektroniki, hip-hopu i muzyki klubowej.

Na scenie wystąpią m.in. Westbam, Umek, Sander van Doorn, Dr Motte, Kai Tracid, Richard Durand, Moguai, Malik Montana, Słoń, Peja z DJ Decksem, Abradab, Wac Toja, Pih, Bonson oraz Kalwi & Remi. Nie zabraknie też wykonawców kojarzonych z klubowymi hitami sprzed lat, takich jak Brooklyn Bounce DJ czy Klubbheads.

Wartownia ma działać przez wakacyjne weekendy. Dla mieszkańców oznacza to powrót dużego, plenerowego cyklu nad Wartę. Poniżej pełna rozpiska ogłoszonych wydarzeń.

Program Wartowni 

19 czerwca
Bonson, I.Got.U, DJ Serio92

20 czerwca
Matt Bukovski, Drilla, DJ Noipanpaweł
Bartosz Zalewski

26 czerwca
Fabijański, Fafaq, Szkolna Dyska 2001

27 czerwca
Barthezz, DVJ Rink, Przemek Best Games
Jacek Stramik

3 lipca
Quiz, DJ BST

4 lipca
DJ Quicksilver, DJ Twister

10 lipca
Malik Montana, Słoń, Slums Attack: Peja - DJ Decks, Macias

11 lipca
Sander van Doorn, Daxson, Kyau & Albert, Alex Morph, Rank1, Milkwish

17 lipca
Kara

18 lipca
Dr Motte, Hardy Hard, Szkolna Dyska 2001
Kuba Wu

24 lipca
Abradab, Rat Kru, Beniamin i Niedźwiedź oraz Koty z Księżyca

25 lipca
Matys, Miqro, DJ War
Patryk Gosiński

31 lipca
Pih, DJ Soina

1 sierpnia
Brooklyn Bounce DJ, Kuba & Neitan
Adam Sobaniec

7 sierpnia
Małach, DVJ Rink

8 sierpnia
DJ Jean, DJ Milzz
Bartek Strusiński

14 sierpnia
Wac Toja

15 sierpnia
Steve Murano, DJ HWR
Filip Puzyr

21 sierpnia
Richard Durand, Klubbheads, Kosmonova, Diabllo, Nitrous Oxide, Kalwi & Remi

22 sierpnia
Umek, Westbam, Moguai, Kai Tracid, Duss

28 sierpnia
Booguta, Szkolna Dyska 2001

29 sierpnia
Dobrafaza
Rafał Sumowski


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama