Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
czwartek, 18 lipca 2024 00:58
Reklama

W sobotę zmiana organizacji ruchu. Przyczyną Grand Prix

W sobotę zmiana organizacji ruchu. Przyczyną Grand Prix

W sobotę, 29 czerwca około godziny 21.00, bezpośrednio po zakończeniu zawodów żużlowych Speedway Grand Prix, wprowadzona zostanie zmiana organizacji na ulicach wyjazdowych ze stadionu żużlowego i Zamościa. Będzie to ten sam wariant zmiany organizacji ruchu, który stosowany jest w tym sezonie po meczach ligowych.

Na wszystkich skrzyżowaniach w pobliżu stadionu po meczu ustawione zostaną posterunki policji. Przypominamy, że wówczas:
•       ulica Śląska, na odcinku od Waryńskiego do Towarowej, będzie drogą jednokierunkową o dwóch pasach ruchu; lewy pas będzie udostępniony dla kierowców jadących w kierunku centrum przez ul. Towarową – Fabryczną – rondo św. Jerzego, a prawy pas będzie udostępniony dla kierowców jadących w kierunku ronda Kasprzaka i Zakanala przez ul. Śląską – Wawrzyniaka – Mazowiecką – rondo Grobla – Koniawską;
•       dojazd do ul. Śląskiej dla jadących od centrum możliwy będzie od ronda Ks. Sadownika przez ul. Fabryczną (powyższe dotyczy również autobusów MZK, które skierowane zostaną w ul. Fabryczną – Waryńskiego – pętla na ul. Śląskiej);
•       na ul. Fabrycznej z uwagi na objazd zorganizowane zostaną przystanki zastępcze dla autobusów MZK.
•       dla jadących od ul. Wawrzyniaka ulicą Śląska wprowadzony zostanie objazd w kierunku stadionu przez ul. Towarową – Fabryczną – Waryńskiego.
•       wyjazd z parkingów przy ul. Sielskiej i Kwiatowej (Parking P2 i Parking VIP/BSC) odbywać się będzie ul. Sielską – Spokojną do ul. Śląskiej.

Dodatkowo na potrzeby organizatora zamknięty zostanie odcinek ul. Jasnej.

Zmiany w organizacji ruchu będą obowiązywać do czasu wyjazdu ostatnich kibiców z Zamościa i będzie regulowany przez policję (przewiduje się, że będzie to godzina 22.00-22.30). Prosimy o stosowanie się do poleceń policjantów przekazał Rafał Krajczyński miejski inżynier ruchu.

Dziękujemy że jesteś z nami


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama