Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
czwartek, 18 lipca 2024 00:44
Reklama

Drugi sklep sieci Carrefour otworzy się w Gorzowie

Budynek, w którym znajdował się sklep HIT, a potem TESCO przy ulicy Górczyńskiej cieszył się sporą popularnością. W sierpniu 2021 roku został jedna zamknięty. Mieszkańcy zastanawiali się, co powstanie w tym atrakcyjnym miejscu.
Drugi sklep sieci Carrefour otworzy się w Gorzowie

Źródło: Saller Group

Kultowy sklep HIT w Gorzowie został oficjalnie otwarty pod koniec 1996 roku. Był to pierwszy w mieście hipermarket. Potem w tym miejscu powstało Tesco. Nic nie trwa jednak wiecznie. W sierpniu 2021 roku sklep został na dobre zamknięty. Pierwotnie w tym miejscu miało powstać Netto. Jednak do tego nie doszło a obiekt został sprzedany firmie Saller Group. Po wybuchu wojny na Ukrainie w budynku przy ulicy Górczyńskiej we współpracy z miastem stał się magazynem logistyczny pomocy materialnej. 

🔴 Dzieje się w klubie. Przychodzi asystent, zawodnik się żegna

Od listopada jednak praca przy budynku dawnego TESCO idą pełną parą. W tym miejscu ma powstać Park Handlowy S1. Pawilon ma zostać podzielony na  kilkanaście sklepów. Na ten moment wiadomo, że jednym ze sklepów ma być Carrefour. Będzie to drugi sklep tej firmy w Gorzowie. Pierwszy znajduje się w galerii handlowej NoVa Park. Market przy Górczyńskiej ma być dużo większy niż ten znajdujący się w galerii. 

🔴 21-latek pijany spowodował kolizję i zaczął uciekać

Sklep Carrefour ma do zaoferowania ponad 22 tysiące produktów spożywczych i przemysłowych. Na terenie hipermarketu będzie dostępny również punkt gastronomiczny Carrefour Bistro, w którym klienci będą mogli kupić świeże kanapki, przekąski czy kawę. Na tę chwilę nie wiadomo, jakie inne sklepy oprócz Carrefoura znajdą się na terenie Parku Handlowego S1.

Dziękujemy, że jesteś z nami!

Gościem programu autorozmowni była dr inż. Kinga Mruczyk kierownik zakładu dietetyki, a także właścicielka gabinetu dietetycznego.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama