Lubuski Piknik Zdrowia w Przytocznej
Lubuski Piknik Zdrowia i Profilaktyki zawitał dziś do stolicy, gdzie króluje Jacek i Agatka. Pomidorowe maskotki przyciągnęły tłumy rodzin. Gmina była kolejnym miejscem na mapie regionu, gdzie można było skorzystać z piknikowej oferty. Tradycyjnie już były badania profilaktyczne, mnóstwo porad zdrowotnych marszałkowskich jednostek zwykle atrakcje dla dzieci. Piknik odbywał się przy okazji gminnego Święta Pomidora. Gminne stoisko z podobiznami maskotek także cieszyło się dużym zainteresowaniem.
fot / Marta Jamińska
fot / Marta Jamińska
1/33
2/33
3/33
4/33
5/33
6/33
7/33
8/33
9/33
10/33
11/33
12/33
13/33
14/33
15/33
16/33
17/33
18/33
19/33
20/33
21/33
22/33
23/33
24/33
25/33
26/33
27/33
28/33
29/33
30/33
31/33
32/33
33/33
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze