Sezon motocyklowy w Gorzowie oficjalnie otwarty
W sobotę 12 kwietnia odbył się Moto Start Gorzów, czyli motocyklowe rozpoczęcie sezonu. W tym roku parada motocykli wyruszyła ze stadionu żużlowego przy ul. Śląskiej w Gorzowie. Motocykliści przejechali 19 km ulicami miasta, omijając całkowicie centrum.
1/13
2/13
3/13
4/13
5/13
6/13
7/13
8/13
9/13
10/13
11/13
12/13
13/13
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze