Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
środa, 17 lipca 2024 23:47
Reklama

Skandal na ścieżce rowerowej! Mężczyzna obnaża się przed kobietami!

Do niecodziennej sytuacji doszło na jednym z gorzowskich osiedli, w okolicach ogródków działkowych.
Skandal na ścieżce rowerowej! Mężczyzna obnaża się przed kobietami!

To już kolejny raz w ciągu ostatnich miesięcy, kiedy na łamach naszego portalu opisujemy niepokojące zdarzenia mające miejsce w Gorzowie. Tym razem czytelniczka relacjonuje obrzydliwe zajście, którego była świadkiem we wtorkowe popołudnie, 9 lipca br.

Kobieta wraz z koleżanką wybrała się na rowerową wycieczkę w stronę Wojcieszyc. Podczas przerwy w pobliżu ścieżki z krzaków wyszedł mężczyzna ubrany w czarny płaszcz. Upał tego dnia był dokuczliwy, co dodatkowo wzbudziło zdziwienie kobiet widokiem okrytego płaszczem mężczyzny. Niespodziewanie mężczyzna odsłonił okrycie, ujawniając brak ubrania. Po chwili bez słowa wskoczył w pole i uciekł.

Zobacz też: 

Zdarzenie wywołało u kobiet ogromny szok.

Długo nie mogłyśmy się otrząsnąć. Słyszałyśmy o takich sytuacjach, ale byłyśmy pewne, że to tylko plotki - relacjonuje nasza czytelniczka. 

Kobieta apeluje do wszystkich użytkowników ścieżki rowerowej prowadzącej na Wojcieszyce od ulicy Okulickiego przez pola o zachowanie ostrożności. Nie można wykluczyć, że mężczyzna ten pojawi się ponownie. Przypominamy, że w przypadku zauważenia osoby budzącej podejrzenia lub stwarzającej zagrożenie należy niezwłocznie powiadomić policję.

Pamiętajmy o bezpieczeństwie swoim i innych osób. Nie bagatelizujmy niepokojących sygnałów.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama