Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
czwartek, 18 lipca 2024 01:12
Reklama

Surfing na żółwiu i skok na główkę do fontanny w centrum Gorzowa [wideo]

Skok w bokserkach na główkę do fontanny, w której wody jest do wysokości łydek, pływanie na grzbiecie, rozmowa i „przybijanie piątek” z figurkami oraz surfing na żółwiu – takie zachowanie zarejestrowała kamera miejskiego monitoringu. Operator zauważył mężczyznę, który w centrum miasta postanowił zażyć kąpieli. Przerwali ją policjanci.
Surfing na żółwiu i skok na główkę do fontanny w centrum Gorzowa [wideo]

Operator miejskiego monitoringu w niedzielę (30 czerwca) przed godziną 6 zauważył mężczyznę, który w bokserkach wskoczył do Fontanny Pauckscha, która znajduje się w centrum Gorzowa Wielkopolskiego. Niestety nie pierwszy raz pojawiają się w tym miejscu nie do końca rozsądne pomysły. W innej sytuacji nastolatka chciała zrobić sobie zdjęcie w fontannie, a ostatecznie uszkodziła ją. Zdarzyło się również, że nietrzeźwy 23-latek na fontannę wniósł ... elektryczną hulajnogę. Gdy zobaczył policjantów, próbował jeszcze uciekać:

Tym razem nie było pościgu, a mężczyzna, który szukał ochłody, zaczął ubierać spodnie, gdy podjechał patrol. Fontanna Pauckscha nie jest obiektem, w którym można zażywać kąpieli. 39-latek za swoje zachowanie został ukarany mandatem karnym. Mamy nadzieję, że rozmowa z policjantami odniesie skutek i do takiej sytuacji już nie dojdzie.

Zobacz wideo ze skokiem na główkę do fontanny

Dziękujemy że jesteś z nami


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Realista 02.07.2024 22:30
Za co go ukarano? Facet wykąpał się bo mu było gorąco i trochę dla beki. Może niech policja zaparkuje na kwadracie i przez cały dzień wypisuje mandaty madkom bombelkow sikających do fontanny i kapiących się w niej,żuła walącym jabole i dyktę po czym wojnie srają na środku chodnika i można tak w nieskończoność. Durne miasto.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama