Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
czwartek, 18 lipca 2024 00:16
Reklama

Sport Info - Waldemar Sadowski prezes Stali Gorzów

W najnowszym odcinku programu "Sport Info" gościem był Waldemar Sadowski, prezes Stali Gorzów.

Spotkanie miało szczególny charakter, ponieważ kilka dni temu minęły dwa lata od momentu, gdy Waldemar Sadowski objął stanowisko prezesa gorzowskiego klubu. Podczas programu prezes podsumował osiągnięcia oraz cele, które udało się zrealizować w tym czasie. Sadowski szczególnie podkreślił sukcesy, jakie klub osiągnął, ale również nie unikał trudnych tematów. Wspomniał o meczu z Grudziądzem, który zakończył się obustronnym walkowerem.

Rozmowa w programie skupiła się również na ostatnim udanym meczu wyjazdowym Stali Gorzów. Prezes wyraził zadowolenie z wyniku drużyny, ale zauważył, że przed meczem z Toruniem odbyła się ważna rozmowa z zawodnikami, która, jak widać, przyniosła oczekiwane efekty. Podczas audycji prezes przeprosił kibiców za wydarzenia, jakie miały miejsce pod koniec maja. Włodarz gorzowskiego klubu nie ukrywa, że wydarzenia w meczu z Grudziądzem będą miały wpływ na budżet klubu.

Na razie toczy się postępowanie, nie chciałbym zdradzać za dużo. Postępowanie jest w toku, nie wiemy jakimi karami finansowymi ostatecznie się to zakończy. Już w tym momencie klub poniósł spore koszty tego wszystkiego – powiedział prezes.

W programie poruszono również inne ważne tematy. Dyskutowano o roli plandek w zabezpieczaniu toru oraz o dzikiej karcie dla Oskara Fajfera. Prezes Stali Gorzów podkreślił, że mimo trudnych momentów klub patrzy w przyszłość z optymizmem i zamierza kontynuować pracę nad rozwojem drużyny i poprawą wyników sportowych.

Cała rozmowa w materiale wideo. Zapraszamy do oglądania !
 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama