PRES Grupa Deweloperska Toruń przed ostatnią kolejką rundy zasadniczej znajduje się w bardzo komfortowej sytuacji. Wszystko wskazuje na to, że „Anioły” zakończą tę część sezonu na drugim miejscu. Teoretycznie torunianie wciąż mogą jeszcze awansować na pozycję lidera, ale do tego potrzebny byłby komplet punktów w Gorzowie oraz korzystny dla nich wynik meczu we Wrocławiu, gdzie Krono-Plast Włókniarz Częstochowa musiałby wygrać co najmniej ośmioma punktami.
Najbardziej realny scenariusz zakłada więc, że układ czołówki po tej kolejce pozostanie bez zmian. Sam wynik spotkania w Gorzowie może jednak mieć znaczenie przed decydującą fazą sezonu i wpłynąć na nastroje w obu zespołach.
Awizowane składy na niedzielny mecz zostały już podane, choć ostateczne zestawienia mogą jeszcze ulec zmianie w dniu zawodów. W ekipie z Torunia niewiadomą pozostaje sytuacja Patryka Dudka, który dochodzi do siebie po upadku w finale Indywidualnych Mistrzostw Polski w Ostrowie.
Z kolei w Gorzowie uwagę przyciąga możliwy transfer Charlesa Wrighta. Stal jest blisko sfinalizowania rozmów z Brytyjczykiem, dlatego nie można wykluczyć, że klub będzie chciał dać mu okazję do jazdy na własnym torze.
Awizowane składy:
Gezet Stal Gorzów:
9. Paweł Przedpełski
10. Adam Bednar
11. Jack Holder
12. Marcel Szymko
13. Anders Thomsen
14. Oskar Paluch
15. Igor Kordun
PRES Grupa Deweloperska Toruń:
1. Patryk Dudek
2. Robert Lambert
3. Norick Bloedorn
4. Mikkel Michelsen
5. Emil Sajfutdinow
6. Antoni Kawczyński
7. Mikołaj Duchiński
Początek spotkania: 17:00
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Napisz komentarz
Komentarze