Od najbliższego weekendu do końca wakacji w Gorzowie będzie kursowała specjalna linia tramwajowa „Lato w Gorzowie”. To propozycja dla mieszkańców oraz turystów, którzy będą mogli bezpłatnie odbyć podróż historycznymi wagonami.
Linię obsługiwać będą zabytkowe tramwaje typu 4N oraz 105Na. Kursy będą realizowane w każdą sobotę i niedzielę na trasie Wieprzyce PKP – Piaski – Wieprzyce PKP.
Przejazdy są całkowicie bezpłatne.
Rozkład jazdy:
- odjazdy z pętli Wieprzyce PKP w kierunku Piasków: 17:05, 18:35 i 20:05,
- odjazdy z pętli Piaski w kierunku Wieprzyc PKP: 17:50, 19:20 i 20:50.
Uruchomienie wakacyjnej linii to okazja, aby zobaczyć Gorzów z perspektywy historycznych tramwajów i przypomnieć sobie, jak wyglądała komunikacja miejska przed laty. Linia będzie kursowała w każdy weekend aż do zakończenia wakacji.

Napisz komentarz
Komentarze