Lekarze apelują, dzieci nadal jeżdżą bez kasków
Nowe przepisy miały poprawić bezpieczeństwo użytkowników hulajnóg, jednak rzeczywistość pokazuje, że wielu młodych ludzi nadal jeździ bez żadnej ochrony. W gorzowskim szpitalu leży 16-letnia Paulina, która po wypadku na hulajnodze doznała bardzo poważnych obrażeń. O jej życie walczyli lekarze, a droga do pełnego zdrowia będzie jeszcze długa.
- Dzisiaj, 06:42
Data dodania:
24.06.2026 06:42
Napisz komentarz
Komentarze