Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
środa, 24 czerwca 2026 08:33
Reklama

Lekarze apelują, dzieci nadal jeżdżą bez kasków

Nowe przepisy miały poprawić bezpieczeństwo użytkowników hulajnóg, jednak rzeczywistość pokazuje, że wielu młodych ludzi nadal jeździ bez żadnej ochrony. W gorzowskim szpitalu leży 16-letnia Paulina, która po wypadku na hulajnodze doznała bardzo poważnych obrażeń. O jej życie walczyli lekarze, a droga do pełnego zdrowia będzie jeszcze długa.

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama