Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
środa, 24 czerwca 2026 06:24
Reklama

Seria kradzieży na stacjach. Dwóch mężczyzn usłyszało zarzuty

Ponad 786 litrów oleju napędowego miało paść łupem dwóch mężczyzn zatrzymanych przez policję. Według śledczych podejrzani okradali stacje benzynowe, a wartość strat oszacowano na blisko 5 tys. zł. Teraz grozi im do 5 lat więzienia.
Seria kradzieży na stacjach. Dwóch mężczyzn usłyszało zarzuty

Słubiccy kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn, który w czerwcu na terenie powiatu słubickiego, dokonywali kradzieży paliwa ze stacji benzynowych. Łącznie ukradli ponad 786 litrów oleju napędowego o wartości blisko pięciu tysięcy złotych. Teraz podejrzani staną przed sądem. Grozi im do 5 lat więzienia.

Dzięki intensywnej pracy operacyjnej policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Słubicach, ustalili i zatrzymali osoby podejrzane o kradzieże paliwa na terenie naszego powiatu. Funkcjonariusze przez kilka dni analizowali zgromadzone informacje, zabezpieczali materiał dowodowy oraz weryfikowali kolejne tropy prowadzące do podejrzanych. W wyniku przeprowadzonych działań kryminalni wytypowali dwóch mężczyzn mających z wiązek z przestępczym procederem. 

Zebrany materiał pozwolił na ich zatrzymanie i przedstawienie zarzutów. Mężczyźni nie są mieszkańcami naszego powiatu, a kradzieży dokonywali na stacjach benzynowych w naszym rejonie. 42 i 34-latek zostali zatrzymani w miejscach ich zamieszkania. Łupem sprawców padło łącznie ponad 786 litrów oleju napędowego o wartości blisko pięciu tysięcy złotych. Zatrzymani usłyszeli już zarzuty. Za kradzież grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama