Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 07:37
Reklama

Polska Smakuje w Zwierzynie

W sobotę w Zwierzynie odbyło się drugie wydarzenie pierwszego etapu konkursu kulinarnego „Polska Smakuje”, organizowanego przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa. Mimo letniego upału uczestnicy i goście licznie pojawili się na wydarzeniu, podczas którego Koła Gospodyń Wiejskich prezentowały swoje kulinarne umiejętności, regionalne smaki oraz potrawy przygotowane zgodnie z lokalnymi tradycjami. Konkurs był okazją do promocji polskiego dziedzictwa kulinarnego i regionalnych produktów. Komisja konkursowa wyłoniła trzy Koła Gospodyń Wiejskich, które awansowały do etapu wojewódzkiego. Pierwsze miejsce zdobyło KGW Buszów za potrawę „Leśna Przygoda”, drugie miejsce zajęło KGW Ogardy za „Kartoflarza”, a trzecie KGW Santocko za tradycyjne gołąbki z ryżem i mięsem w sosie pomidorowym lub grzybowy.

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama