Pacjenci korzystający z rejestracji ogólnej w gorzowskim szpitalu muszą przygotować się na zmianę organizacyjną. Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wielkopolskim poinformował, że rejestracja zostanie przeniesiona z tymczasowego pawilonu znajdującego się przy SOR-ze do nowego budynku poradni specjalistycznych, który znajduje się naprzeciwko szpitala.
Zmiana zacznie obowiązywać od poniedziałku 29 czerwca. Od tego dnia pacjenci będą mogli załatwiać sprawy związane z rejestracją już w budynku poradni specjalistycznych.
Przenosiny zostaną przeprowadzone wcześniej. W piątek 26 czerwca tymczasowy pawilon przy SOR-ze zostanie zamknięty. Tego dnia rejestracja będzie prowadzona w okienkach Ośrodka Radioterapii. Po weekendzie obsługa pacjentów ma odbywać się już w nowej lokalizacji.
Szpital podkreśla, że przez cały czas dostępne pozostaną także inne formy rejestracji. Pacjenci mogą korzystać z call center pod numerem 95 782 77 77. Telefoniczna rejestracja działa w poniedziałki i środy w godzinach od 7.00 do 18.00, a we wtorki, czwartki i piątki od 7.00 do 14.30.
Możliwa jest również rejestracja mailowa pod adresem [email protected]. Pacjenci mogą skorzystać także z asystenta pacjenta dostępnego na stronie szpitala oraz z internetowego konta pacjenta szpitala. Ta ostatnia forma dotyczy wybranych poradni.
Zmiana ma charakter organizacyjny i dotyczy miejsca obsługi pacjentów korzystających z rejestracji ogólnej.

Napisz komentarz
Komentarze