Akcja lubuskiej straży pożarnej
Państwowa Straż Pożarna, we współpracy z Ochotniczą Strażą Pożarną, planuje stworzyć specjalną grupę ratowniczą, której celem będzie szybka reakcja tam, gdzie tradycyjny sprzęt strażacki nie może wjechać. W odróżnieniu od standardowych jednostek straży pożarnej, nowa formacja nie będzie polegać na ciężkich wozach i dużych ilościach wody. Zamiast tego, strażacy zostaną wyposażeni w lżejszy sprzęt, który umożliwi im szybkie dotarcie do źródła pożaru i podjęcie natychmiastowych działań
- 04.04.2025 06:29
Reklama









![Gorzów staje się „miastem-gąbką”! Zobacz, jak walczymy ze skutkami zmian klimatu [WIDEO] Gorzów staje się „miastem-gąbką”! Zobacz, jak walczymy ze skutkami zmian klimatu [WIDEO]](https://static2.telewizjagorzow.pl/data/articles/sm-16x9-gorzow-staje-sie-miastem-gabka-zobacz-jak-walczymy-ze-skutkami-zmian-klimatu-wideo-1766482767.jpg)
![Małżeństwa jednopłciowe. Polacy powiedzieli, co o tym sądzą [SONDAŻ] Małżeństwa jednopłciowe. Polacy powiedzieli, co o tym sądzą [SONDAŻ]](https://static2.telewizjagorzow.pl/data/articles/sm-16x9-malzenstwa-jednoplciowe-polacy-powiedzieli-co-o-tym-sadza-sondaz-1766481994.png)


Napisz komentarz
Komentarze