Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
czwartek, 18 czerwca 2026 19:18
Reklama

Spektakl Francuski Numerek

Spektakl Francuski Numerek

Źródło: Agencja Artystyczna Copa


Kategoria:

Francuski Numerek to wybuchowa mieszanka absurdu, wielkiego biznesu i... bezkompromisowej gosposi! Gdy plan życia wymyka się spod kontroli, śmiech gwarantowany!  Nie przegap tej komedii – bilety znikają jak świeże bagietki! 

Francuski Numerek - więcej informacji

FRANCUSKI NUMEREK to komedia pełna zaskakujących zwrotów akcji i przezabawnych dialogów, rozgrywająca się w ekskluzywnym apartamencie w jednym z dużych polskich miast.
Przebiegły plan, do którego Marek namawia swoją żonę Anetę, by zrealizować interes życia, nieoczekiwanie zmienia się w pasmo komicznych wydarzeń, podszytych międzynarodowymi znajomościami. Akcja zagęszcza się , gdy do akcji włącza się bezkompromisowa Gosposia - Nadia.

Marek i Aneta zostaną postawieni przed sytuacją bez wyjścia i tonąc w oparach absurdu , będą musieli odpowiedzieć sobie na pytanie: Do czego jesteśmy zdolni, by osiągnąć wyznaczony cel?

Francuski flirt, ruletka na rejsowych statkach oraz widmo wielkiego biznesu! Musicie to zobaczyć! Bohaterowie wykręcą Wam prawdziwy Francuski Numerek!

Obsada:
Nadia: Waldemar Obłoza
Marek M: Rafał Kwietniewski / Robert Koszucki
Aneta M: Adriana Kalska / Maria Dejmek
Patric N: Rafał Cieszyński / Igor Obloza
Sandra O: Laura Breszka / Marlena Jonasz
Kuzynka Lucy: Aldona Orman / Beata Olga Kowalska / Dominika Gwit

Reż: Jakub Przebindowski
Autor: David T. Beaker
Kostiumy: Józefina Loy
Scenografia: Witek Stefaniak
Asystent reżysera: Filip Bielowski

   KUP BILET


Lokalizacja
Teatralna 9 Teatr im. Juliusza Osterwy
Organizator: Agencja Artystyczna Copa
Rozpoczęcie: 22.11.2026 15:30
Fantastica Ensemble - Biber. Trochę sacrum, trochę profanum Fantastica Ensemble - Biber. Trochę sacrum, trochę profanum Muzyka klasyczna pełna wirtuozerii, kontrastów i młodzieńczej energii. To koncert dla osób, które chcą zatrzymać się na 60 minut i po prostu coś poczuć. Bo choć ta muzyka powstała setki lat temu, jest w niej zaskakująco dużo bliskości, swojskości i emocji, które towarzyszą nam również dziś.„Biber. Trochę sacrum, trochę profanum” to koncert, w którym Aleksandra Owczarek i Klaudia Łoboda pokazują, że muzyka sprzed setek lat może brzmieć zaskakująco aktualnie.Muzyka Heinricha Ignaza Franza von Bibera od początku fascynowała je tym, jak bardzo jest żywa i emocjonalna. Raz potrafi być delikatna i pełna skupienia, innym razem dzika i zupełnie nieprzewidywalna.Co na Was czeka?To koncert o emocjach, które ludzie przeżywają od zawsze. O chwilowej ekscytacji, poczuciu straty, młodzieńczej radości i momentach, kiedy świat na chwilę zatrzymuje się w kompletnej ciszy. W programie usłyszycie muzykę wykonywaną historycznie — z ogromną dbałością o brzmienie epoki, ale też z młodzieńczą energią i świeżym spojrzeniem.Dla kogo jest to wydarzenie?To dobry pomysł na wieczór dla osób, które chcą przeżyć muzykę klasyczną trochę inaczej niż zwykle — zarówno dla tych, którzy słuchają jej od lat, jak i dla osób, dla których może to być pierwsze spotkanie z tym gatunkiem muzycznym na żywo.Nie trzeba znać Bibera ani muzyki dawnej. Wystarczy przyjść i dać się wciągnąć w świat emocji, które mimo upływu setek lat wciąż brzmią bardzo znajomo.Skład:Aleksandra Owczarek — skrzypceKlaudia Łoboda — klawesynCzas trwania koncertu: 60 minutCEA Filharmonia Gorzowska, Gorzów Wielkopolskiczwartek, 18 czerwca, g. 18.00   KUP BILET Data rozpoczęcia wydarzenia: 18.06.2026 18:00
Reklama
Reklama