Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
piątek, 24 lipca 2026 15:25
Reklama

Wartownia - Warsztaty twórcze pod chmurką

Wartownia - Warsztaty twórcze pod chmurką

Źródło: Organizator


Kategoria:

Marzena Kozakiewicz English Express oraz olejkowa_kraina_sztuki zapraszają na darmowe warsztaty kreatywne!
Kim jestem? Entuzjastką szeroko pojętego DIY, anglistką, miłośniczka natury, coachem i aromaterapeutką. Współpracuję ze szkołami i ośrodkami gminnymi, organizuję i prowadzę półkolonie dla dzieci, warsztaty dla dzieci, nastolatków i kobiet, uczę z pasją języka angielskiego i edukuję z zakresie aromaterapii i zarządzania emocjami.

Dwa pierwsze warsztaty „Twórczo pod chmurką” dedykowane są dzieciom od 6 roku życia (lub młodszym z pomocą dorosłych); zajęcia 29.08 dedykowane są osobom dorosłym.
Będzie kolorowo i radośnie.

25.07 godz. 12:00
Fabryka Błyskotek- warsztaty totalnej kreacji - zaprojektuj swój własny brelok i bransoletkę.

15.08 godz. 12:00
Mydlana magia - twórz, mieszaj, pachnij; warsztaty tworzenia naturalnych mydeł.

29.08 godz. 12:00
zajęcia dla dorosłych.
Aromatyczny Reset - warsztaty tworzenia soli do kąpieli oraz roślinnych kadzideł.

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona, dlatego na każdy warsztat obowiązują zapisy drogą mailową:
[email protected]

Wartownia, Wał Okrężny
Wstęp wolny
Marzena Kozakiewicz


Lokalizacja
Wał Okrężny Wartownia
Organizator: Wartownia
Rozpoczęcie: 29.08.2026 12:00
ChodźMY na spacer - Co się kryje pod ziemią? ChodźMY na spacer - Co się kryje pod ziemią? W 2026 wracamy do spacerów po Gorzowie!Czeka na was sześć spacerów, od maja do października. Początek każdego spaceru o godz. 10.00 na Starym Rynku. Udział w spacerach jest bezpłatny.Podczas spaceru 25 lipca skupimy się na tym, co skrywa się pod ziemią. Niektóre z tych rzeczy mogliśmy zobaczyć podczas prac archeologicznych, po innych zostały jedynie zdjęcia. Warto wiedzieć, co działo się na tych ziemiach w przeszłości.„ChodźMY na spacer” to kontynuacja cyklu, który realizowany był przez Urząd Miasta oraz PTTK Ziemia Gorzowska w latach 2021-2024.Spacery będą odbywały zawsze o tej samej godzinie (10.00) i z tego samego miejsca (Stary Rynek).przewodnikiem na każdym spacerze będzie Zbigniew Rudziński, doświadczony turysta, krajoznawca, podróżnik i alpinista. Autor przewodników turystycznych.żeby wziąć udział w spacerze nie trzeba wcześniej zapisywać się czy zgłaszać swojego udziału.warto wziąć wodę, wygodne buty i lornetkęspacery będą prowadzone bez względu na warunki pogodowe. Jedynym powodem do odwołania i przełożenia wydarzenia będzie intensywna burza i ulewny deszcz w godzinie rozpoczęcia spaceru.organizatorem jest miasto GorzówUdział w wydarzeniu jest bezpłatny dla uczestników. Jedyny koszt, jaki ponoszą uczestnicy, to zakup niezbędnych biletów komunikacji miejskiej, jeśli program wycieczki zakłada wykorzystanie transportu publicznego.________________Udział w spacerze oznacza akceptację regulaminu:Zabrania się uczestnictwa w Spacerze po spożyciu alkoholu oraz spożywania alkoholu w trakcie Spaceru.Uczestnicy Spaceru ubezpieczają się we własnym zakresie i biorą udział w rajdzie na własną odpowiedzialność. Członkowie PTTK mający opłacone składki są objęci grupowym ubezpieczeniem NW w PTTK. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności cywilnej w przypadku szkody powstałej w mieniu lub na osobie uczestnika.Biorąc udział w Spacerze, uczestnik wyraża zgodę na gromadzenie, przetwarzanie i bezpłatne wykorzystanie materiałów audiowizualnych ze swoim udziałem w celach promocyjnych PTTK i UM Gorzów Wlkp.Życzymy słonecznej pogody, miłych wrażeń turystycznych i dobrego wypoczynku i... do zobaczenia!P.S. Zdjęciami ze spaceru i wrażeniami możecie podzielić się tutaj, na stronie wydarzenia lub na grupie Fotografujemy Gorzów.Terminy kolejnych spacerów to:16 maja: Szlakiem (Nie)Bezpiecznego Urzędu20 czerwca: Detale gorzowskich kamienic25 lipca: Co się kryje pod ziemią?22 sierpnia: Szlakiem miejskich legend19 września: Od historii drogi do doliny Srebrnej10 października: Siedem gorzowskich wzgórz Data rozpoczęcia wydarzenia: 25.07.2026 10:00
Reklama
Reklama