Przejdź do głównych treści
Przejdź do głównego menu
Facebook.com
Instagram.com
czwartek, 9 kwietnia 2026 08:42
Ułatwienia dostępności
Zaloguj się
Artykuły
Reklama
Kontakt
WIADOMOŚCI
GORZÓW
SANTOK
DESZCZNO
KŁODAWA
REGION
SPORT
STAL GORZÓW - żużel
STILON GORZÓW
KANGOO BASKET
WYDARZENIA
NA SYGNALE
WIDEO
POGODA
TELEWIZJA GORZÓW
ZDJĘCIA
1,5%
Pokaż pozostałe elementy menu
Przeczytaj!
Gorzów na zakręcie? Piotr Wilczewski o przyszłości miasta, stadionie i potrzebach młodych
Rusza PGE Ekstraliga! Czy Stal Gorzów podbije Grudziądz? Eksperci analizują otwarcie sezonu
Cuprum Stilon Gorzów zostaje w elicie. Co mówią zawodnicy i trener? [wideo]
Reklama
Strona główna
Artykuły
Artykuły
Wybierz kategorię
Wiadomości
Sport
Gorzów
Region
Wydarzenia
W obiektywie
Santok
Kłodawa
Telewizja Gorzów
Stilon Gorzów
Kangoo Basket
Deszczno
Na sygnale
Stal Gorzów - żużel
1,5%
Sortuj
Najnowsze
Najstarsze
Najczęściej czytane
Najlepiej oceniane
Filtruj
Reset
Gorzowskie kamienice wypięknieją. Radni przyznali dofinansowanie
04.07.2024 10:22
Będzie pełzający zakaz sprzedaży alkoholu na stacjach paliw. Jest nocny plan
Ministra zdrowia chciałaby zakazać sprzedawania alkoholu na stacjach paliw. Ale nie ma zgody na je całkowity plan.
04.07.2024 09:04
2
Gorące emocje po Speedway Grand Prix w Gorzowie!
03.07.2024 18:03
Brak OC może nas sporo kosztować. Po raz drugi w tym roku kary poszły w górę
Od poniedziałku 1 lipca 2024 roku kary za brak OC na swój samochód są dużo wyższe. Co więcej nie da się tego ukryć, bo fundusz ubezpieczeniowy ustala to bez wiedzy kierowcy.
03.07.2024 13:37
Reklama
Jest wykonawca. Będzie parking
03.07.2024 12:26
1
Uciekł skacząc z okna. Policja prosi o pomoc
03.07.2024 10:39
1
Reklama
Na osiedlu Staszica nie będzie wody
03.07.2024 08:15
Wzory i zdobienia paznokci, które Cię zaskoczą – czy odważysz się na taką stylizację?
Zwykle decydujesz się na stonowane, zachowawcze stylizacje paznokci? Jeśli chcesz pożegnać się z nudą i przełamać utarte schematy, możesz przyjrzeć się naszym pomysłom na nietuzinkowe zdobienia oraz wzory paznokci. Na który z nich się odważysz?
03.07.2024 06:51
Skrajne ubóstwo w Polsce. Przybyło osób, które maja tylko tyle, żeby przeżyć
Bieda 2023. Nie jest dobrze, bo poszerzył się margines biedy. Tak skończyło się 8 lat przechwałek PiS o tym, jak teraz dobrze żyje się Polakom.
03.07.2024 06:41
Nie pal na balkonie, bo zapłacisz mandat. To możliwe? Niepalący chcą zmiany prawa
Co to znaczy mieć sąsiada palacza balkon w balkon, najlepiej wiedzą ci, którzy nie palą. Smród papierosa nie tylko wypędza z balkonu. Czuć go potem w mieszkaniu.
02.07.2024 18:44
1
Reklama
Surfing na żółwiu i skok na główkę do fontanny w centrum Gorzowa [wideo]
Skok w bokserkach na główkę do fontanny, w której wody jest do wysokości łydek, pływanie na grzbiecie, rozmowa i „przybijanie piątek” z figurkami oraz surfing na żółwiu – takie zachowanie zarejestrowała kamera miejskiego monitoringu. Operator zauważył mężczyznę, który w centrum miasta postanowił zażyć kąpieli. Przerwali ją policjanci.
02.07.2024 18:33
1
Serwis informacyjny Telewizji Gorzów
02.07.2024 18:26
Zmiana ważna dla kierowców. Badanie techniczne będą inne niż teraz
Wchodzą zmiany w zasadach przeprowadzania obowiązkowych badań technicznych pojazdów. Na horyzoncie jest też podwyżka opłat.
02.07.2024 17:53
Brutalny napad z udziałem kobiet. Dwie osoby zostały zatrzymane
02.07.2024 17:44
Barszcz już kwitnie. Nie wchodź w wysokie krzaki. To niebezpieczne
Sanepid ostrzega przed barszczem Sosnowskiego. Ta groźna roślina zaczęła kwitnąć.
02.07.2024 06:18
Warta Gorzów oficjalnie zostaje w III lidze!
W sezonie piłkarskim 2024/25 Gorzów w dalszym ciągu będzie mógł pasjonować się derbami miasta. AstroEnergy Warta oficjalnie utrzymała się w III lidze.
01.07.2024 23:00
1
Reklama
Zmiany w L4. Będzie jeszcze więcej kontroli osób na zwolnieniach lekarskich
Prawie 30 mld zł wyda w tym roku Fundusz Ubezpieczeń Społecznych (FUS) na wypłaty chorobowego. Dlatego rząd chce zmienić przepisy dotyczące kontroli L4.
01.07.2024 19:15
Butelki tylko z nakrętkami. Innych nie kupimy. Nowe przepisy już obowiązują
1 lipca 2024 roku w życie wszedł obowiązek przytwierdzania zakrętek do plastikowych butelek. Budzi on skrajne emocje. Tyle że napojów w innych butelkach już nie kupimy.
01.07.2024 15:44
Od początku roku zginęło 30 osób
W poniedziałek, 1 lipca policjanci lubuskiej drogówki włączyli się do ogólnopolskich działań „PRĘDKOŚĆ”. W różnych miejscach naszego regionu, egzekwują od kierujących pojazdami przestrzegania ograniczeń prędkości. Kontrole te są po to, aby zapobiegać ryzykownym zachowaniem na drogach i eliminować z ruchu piratów drogowych, zagrażających bezpieczeństwu innych.
01.07.2024 13:18
Zasiłek pogrzebowy będzie wyższy. Znamy kwotę
W lipcu zostanie podniesiona wysokość zasiłku pogrzebowego. Ministerstwo Rodziny ujawnia, jaką przewiduje kwotę.
01.07.2024 11:39
Tego jeszcze nie grali: mamy oregano bez oregano. Tak je fałszują producenci
W paczce oregano jest aż 99,8 procent zmielonych liści oliwki – wynika z badań popularnej przyprawy ziołowej.
01.07.2024 10:24
poprzednia
1
...
355
356
357
358
359
360
361
...
następna
Reklama
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Poprzednie
Następne
Kliknij aby przejść do kanału RSS
Rozwiń listę kategorii
Przejdź do kategorii
Wiadomości
Sport
Gorzów
Region
Wydarzenia
W obiektywie
Santok
Kłodawa
Telewizja Gorzów
Stilon Gorzów
Kangoo Basket
Deszczno
Na sygnale
Stal Gorzów - żużel
1,5%
Kliknij aby zobaczyć więcej
Koniec szybkiej jazdy na S3 pod Gorzowem. Zamontowali nowy system
Data dodania artykułu:
07.04.2026 12:52
Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu:
2
Akademiczki wytrzymały ciśnienie i wracają do Areny z remisem w serii
Data dodania artykułu:
08.04.2026 20:09
Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu:
1
Rusza PGE Ekstraliga! Czy Stal Gorzów podbije Grudziądz? Eksperci analizują otwarcie sezonu
Data dodania artykułu:
08.04.2026 14:25
Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu:
1
IMGW wydało ważny komunikat dla Gorzowa. Mieszkańcy powinni zachować ostrożność
Data dodania artykułu:
05.04.2026 17:48
Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu:
1
Zamiatarki wyjadą na ulice. Wprowadzono czasowe zakazy parkowania
Data dodania artykułu:
09.04.2026 08:08
Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu:
0
Przeprawa tymczasowa w Santoku
Data dodania artykułu:
09.04.2026 06:42
Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu:
0
Polsko-niemieckie rozmowy o przyszłości transgranicznego połączenia kolejowego
Data dodania artykułu:
09.04.2026 06:28
Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu:
0
Pilny komunikat dla klientów popularnej sieci. Produkt wycofano ze sprzedaży
Data dodania artykułu:
09.04.2026 06:10
Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu:
0
Skarbówka ściga abonamentowych dłużników i ściąga należności
Data dodania artykułu:
09.04.2026 06:05
Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu:
0
W gminie Santok otwarto Centrum Opiekuńczo-Mieszkalne
Data dodania artykułu:
09.04.2026 05:50
Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu:
0
Kamery miały pilnować kierowców. Od miesięcy nie działają i nie wiadomo kiedy wrócą
Data dodania artykułu:
09.04.2026 05:30
Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu:
0
Groźny wypadek na trasie. Auto dachowało i uderzyło w drzewo
Data dodania artykułu:
09.04.2026 05:08
Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu:
0
WYDARZENIA
Kliknij aby przejść do kanału RSS
Rozwiń listę kategorii
Przejdź do kategorii
Sport
Plenerowe
Dla dzieci
Koncerty
Kino
Teatr
Opera
Muzea
Wystawy
Kliknij aby zobaczyć więcej
Tango
Data rozpoczęcia wydarzenia:
09.04.2026 10:00
CENY BILETÓW:55 normalny / 45 ulgowy / 30 grupowy - szkolny„Tango” Sławomira Mrożka, z pozoru groteskowe i zabawne, w rzeczywistości mówi o bardzo ważnych sprawach. Jest historią o konflikcie pokoleń. Z humorem i czułością przedstawiona zostaje relacja ojciec–syn, ukazane są kręte ścieżki nieograniczonej wolności, a jednocześnie tęsknota za światem zasad, który przeminął. Przede wszystkim jednak autor pod komediową powierzchnią ukrył opowieść o sposobach ustanawiania przemocy.Bohaterowie dramatu żyją w rzeczywistości, w której dawne wartości zostały odrzucone, a nowe nie zdążyły się jeszcze narodzić. W świecie, w którym wszystkie normy zostały obalone, a wolność przestała mieć granice, pojawia się tęsknota za porządkiem. Jednak próba przywrócenia ładu prowadzi do jeszcze większego chaosu, a nawet do zbrodni. Kiedy znika porządek symboliczny i upadają autorytety, ktoś zawsze zajmuje ich miejsce. Nie zawsze jest to jednak ktoś, kogo warto słuchać — najczęściej wymusza on posłuch bezczelnością i siłą. Ten powtarzający się mechanizm ucieczki od odpowiedzialności i uzurpacji władzy jest niepokojąco aktualny również dzisiaj.Paweł SzkotakUWAGA: w spektaklu używa się pistoletu hukowego.Premiera 27 marca 2026 r.Autor: Sławomir MrożekReżyseria: Paweł SzkotakScenografia: Katarzyna ZawistowskaRuch Sceniczny: Bartosz BanduraAsyst. reżysera: Jan MierzyńskiInspicjent - sufler: Beata ChorążykiewiczObsada:Mieszko Wierciński: ArturArtur Nełkowski: StomilJoanna Rossa: EleonoraDominik Jakubczak: EdekMagdalena Kasperowicz: AlaBeata Chorążykiewicz: EugeniaJan Mierzyński: Eugeniusz KUP BILET
Przygoda z szydełkiem - warsztaty dla dzieci
Data rozpoczęcia wydarzenia:
09.04.2026 17:00
Zapraszamy na warsztaty dla dzieci, na których poznają sztukę szydełkowania.Prowadzenie: Aniela Kwiatkowska-Pilch.Zapisy i informacje: tel. 785 187 282 od poniedziałku do piątku w godz. od 10:00 - 15:00.Liczba miejsc ograniczona, dzieci od 8 lat.13, 20 kwietnia ( poniedziałek) 2026, godz. 17:009, 16, 23 kwietnia (czwartek) 2026, godz. 17:00Klub Kultury MCK Zodiak, Słoneczna 62aWstęp wolny.
Tango
Data rozpoczęcia wydarzenia:
10.04.2026 10:00
CENY BILETÓW:55 normalny / 45 ulgowy / 30 grupowy - szkolny„Tango” Sławomira Mrożka, z pozoru groteskowe i zabawne, w rzeczywistości mówi o bardzo ważnych sprawach. Jest historią o konflikcie pokoleń. Z humorem i czułością przedstawiona zostaje relacja ojciec–syn, ukazane są kręte ścieżki nieograniczonej wolności, a jednocześnie tęsknota za światem zasad, który przeminął. Przede wszystkim jednak autor pod komediową powierzchnią ukrył opowieść o sposobach ustanawiania przemocy.Bohaterowie dramatu żyją w rzeczywistości, w której dawne wartości zostały odrzucone, a nowe nie zdążyły się jeszcze narodzić. W świecie, w którym wszystkie normy zostały obalone, a wolność przestała mieć granice, pojawia się tęsknota za porządkiem. Jednak próba przywrócenia ładu prowadzi do jeszcze większego chaosu, a nawet do zbrodni. Kiedy znika porządek symboliczny i upadają autorytety, ktoś zawsze zajmuje ich miejsce. Nie zawsze jest to jednak ktoś, kogo warto słuchać — najczęściej wymusza on posłuch bezczelnością i siłą. Ten powtarzający się mechanizm ucieczki od odpowiedzialności i uzurpacji władzy jest niepokojąco aktualny również dzisiaj.Paweł SzkotakUWAGA: w spektaklu używa się pistoletu hukowego.Premiera 27 marca 2026 r.Autor: Sławomir MrożekReżyseria: Paweł SzkotakScenografia: Katarzyna ZawistowskaRuch Sceniczny: Bartosz BanduraAsyst. reżysera: Jan MierzyńskiInspicjent - sufler: Beata ChorążykiewiczObsada:Mieszko Wierciński: ArturArtur Nełkowski: StomilJoanna Rossa: EleonoraDominik Jakubczak: EdekMagdalena Kasperowicz: AlaBeata Chorążykiewicz: EugeniaJan Mierzyński: Eugeniusz KUP BILET
Warsztaty taneczne dla dzieci
Data rozpoczęcia wydarzenia:
10.04.2026 18:30
Zapraszamy na zajęcia tańca nowoczesnego HIP-HOP.Zajęcia są prowadzone w przystępnej zabawowej formie, która wpływa na:- poprawę motoryki;- koordynację;- kondycję.Prowadzenie: Oliwia Chrapkiewicz @szkolatancadancemixZajęcia przeznaczone są dla dzieci od 6 lat.Zapisy i informacje: tel. 785 187 282, od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 - 18:00.10, 17, 24 kwietnia 2026 godz. 18:30Klub Kultury MCK Zodiak, Słoneczna 62aKoszt: 55 zł (za 3 spotkania) - płatność tylko gotówką.
Główny Zawór Jazzu w MagnetOffOnie
Data rozpoczęcia wydarzenia:
10.04.2026 20:00
RETRO + POP + JAZZ?!Główny Zawór Jazzu wykonuje retro aranżacje znanych polskich utworów. Koncerty zespołu to istna historia muzyki rozpoczynając od przedwojennych swingujących brzmień, poprzez pełen wachlarz jazzu i bluesa lat 50' i 60', a kończąc na nawiązaniach do latynoskich rytmów retro. Zespół działa aktywnie już od ponad 7 lat zapełniając sale koncertowe w całym kraju. KUP BILET
Familijna etnorytmika – zajęcia taneczne dla dzieci i rodziców
Data rozpoczęcia wydarzenia:
11.04.2026 11:00
Familijna Etnorytmika to podróż do różnych zakątków świata, by wspólnie odkrywać niezwykłe barwy muzyki i tańców, które inspiracje czerpały ze świata przyrody oraz codziennego życia. Muzyka etniczna, ludowa oraz folkowa to uzewnętrznienie brzmień duszy oraz serca, zaś taniec to realizacja tego poprzez ruch.Na tych zajęciach poznacie także różne instrumenty z całego świata, będziecie mogli na niektórych zagrać.Prowadzenie: Sebastian Kaliniecki, autor projektu Etnorytmika. Familijna, muzykoterapeuta, trener outdoor and adventure education oraz erlebnis pedagogik.Zapisy i informacje: tel. 785 187 282, od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 - 18:00.11 kwietnia 2026, godz. 11:00Klub Kultury MCK Zodiak, Słoneczna 62aWstęp wolny.
Muzyka, Dźwięki i Zabawa - warsztaty familijne
Data rozpoczęcia wydarzenia:
11.04.2026 14:00
Warsztaty dla rodzin z dziećmi w wieku 3-6 lat.Wiosna kojarzy nam się z różnymi melodiami. Wybieramy niektóre z nich i dajemy się ponieść swojej kreatywności. Co z tego wyniknie? Na pewno coś ciekawego!Pracownia Edukacji Kulturalnej to całkiem nowa przestrzeń do działań kulturalno-edukacyjno-artystycznych, która otworzyła swoje drzwi wraz z otwarciem nowej głównej siedziby Miejskiego Centrum Kultury. To miejsce do aktywnego spędzania czasu - dla osób w różnym wieku. Podczas naszych warsztatów poznajemy świat kultury ze różnych i oczywiście bardzo ciekawych stron.Prowadzenie: Daja Weiss.Zapisy i informacje:e-mail:
[email protected]
.: 782 655 40611 kwietnia 2026, godz. 14:00 - 15:30Pracownia Edukacji Kulturalnej Miejskiego Centrum Kultury, ul. Hawelańska 6a (I piętro)Koszt: 20 zł.
Stilon Gorzów - Pogoń Świebodzin
Data rozpoczęcia wydarzenia:
11.04.2026 14:00
KEEZA 4 Liga LubuskaStilon Gorzów - Pogoń Świebodzin11.04.2026 (sobota)14:00Olimpijska 29Ceny biletów:Normalny - 10 złDzieci do lat 16 - Wstęp darmowyZasłużeni Honorowi Dawcy Krwi oraz zawodnicy młodzieżowych grup Akademi Stilon Gorzów wchodzą na mecze za darmo po okazaniu dokumentu i karty zawodnika.
Koncert Jubileuszowy Zespołu Raz, Dwa, Trzy... dzieści pięć okrążeń wokół Słońca
Data rozpoczęcia wydarzenia:
11.04.2026 19:00
"Raz, Dwa, Trzy ….dzieści pięć okrążeń wokół słońca" Jubileusz 35-lecia zespołu! 35 lat temu, na korytarzu akademika w Zielonej Górze trójka młodych ludzi zagrała pierwsze wspólne dźwięki i zaczęła się historia. Historia zespołu, który pozostał wierny sobie i swojej muzycznej drodze, konsekwentnie krocząc z boku głównego nurtu. Historia zespołu, który w tylko sobie znany sposób potrafił połączyć talent literacki Adama Nowaka z muzyczną finezją i fantazją, wytwarzając swój własny, charakterystyczny i rozpoznawalny muzyczno - literacki język. Zespołu, który w niedościgniony sposób zinterpretował piosenki A.Osieckiej i W.Młynarskiego - z pełnym szacunkiem dla pierwowzorów. Nadto zespołu, który przez te wszystkie lata zbudował ogromną więź ze słuchaczami, grając tysiące koncertów - od małych klubów po wielkie sale koncertowe. To właśnie koncerty stały się znakiem rozpoznawczym "Raz, Dwa, Trzy" - jego swoistym DNA. Jubileuszowymi koncertami właśnie - bez wielkich fet, akademii i transmisji, zespół pragnie uczcić wieloletnią przyjaźń ze swoją publicznością i wyrazić wdzięczność za to, że wiernie mu od lat towarzyszy . KUP BILET
The Beatles Unplugged by Adam Kalinowski
Data rozpoczęcia wydarzenia:
11.04.2026 19:00
Uwaga!!Koncert odbędzie się w nowym terminie -11 kwietnia (sobota).Bilety zachowują ważność. Portale, w których dokonano zakupu, wkrótce prześlą szczegółowe informacje.Adam Kalinowski to charyzmatyczny wokalista, gitarzysta i songwriter – laureat II miejsca XI edycji The Voice of Poland z 2020 roku oraz V miejsca V edycji Idola z 2017 roku.Zapraszamy na wyjątkowy wieczór z największymi przebojami The Beatles w doskonałej, akustycznej odsłonie! Wraz z drugim gitarzystą stworzą atmosferę, która przeniesie nas prosto do Liverpoolu. Usłyszycie takie hity jak „Let It Be,” „Yesterday,” „Here Comes the Sun”, "Hey Jude" i wiele innych, które stały się klasykami i do dziś inspirują kolejne pokolenia muzyków i fanów na całym świecie.The Beatles to jeden z najważniejszych zespołów w historii muzyki, który zrewolucjonizował brzmienie rocka i popu. Ich innowacyjne podejście do komponowania piosenek, unikalne harmonie wokalne i niezapomniane melodie sprawiły, że stworzyli wiele ponadczasowych hitów. Ten wyjątkowy wieczór przeniesie Was w magiczny świat legendarnej czwórki z Liverpoolu. To koncert, którego nie można przegapić!Skład:Adam Kalinowski – śpiew i gitara akustycznaTomek Boruch – gitara akustyczna KUP BILET
Reklama