Wiadomo już, co było przyczyną pożaru kamienicy. Śledztwo właśnie umorzono
Po kilku miesiącach śledztwa prokuratura zakończyła postępowanie dotyczące pożaru kamienicy przy ul. Fabrycznej. Śledczy ustalili, że ogień został wzniecony celowo, a biegli wykluczyli jedną z najczęściej pojawiających się hipotez dotyczących przyczyny pożaru. Mimo przeprowadzenia licznych czynności i zabezpieczenia śladów, nie udało się jednak ustalić, kto odpowiada za wybuch ognia. W efekcie śledztwo zostało umorzone.
Dzisiaj, 08:54