Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
piątek, 12 lipca 2024 12:47

Znany Dj rozkręci sobotnią imprezę w STUDIO

Sobota, 28 października 2023 roku, będzie wieczorem niezapomnianym dla wszystkich fanów muzyki klubowej w Gorzowie Wielkopolskim. Wszystko za sprawą wyjątkowego gościa.
Znany Dj rozkręci sobotnią imprezę w STUDIO

Źródło: Facebook / Dj Matys

W klubie STUDIO, o godzinie 22:00, rozpocznie się wyjątkowe wydarzenie, którego gwiazdą będzie DJ Matys. Ten legendarny polski DJ i producent, znany z przełomowych utworów oraz energetycznych setów, gwarantuje uczestnikom niezapomnianą noc pełną mocnych brzmień i pulsujących rytmów.

Matys, a właściwie Jacek Matysiok urodzony w Chorzowie w 1973 r., jest postacią niezwykle znaczącą w polskiej scenie klubowej. Pseudonim został mu nadany w przedszkolu. Muzyką interesował się od wczesnych lat szkolnych, organizował w niej małe imprezy. Do dziś jest ona jego największą pasją. Pierwsze kroki stawiał w lokalnych klubach przy boku doświadczonych kolegów, co przyczyniło się do otrzymania posady rezydenta klubu „Galeria”. Od tamtego czasu jego kariera nabrała tempa i muzyczny talent przekształcił się w zjawiskowy dorobek artystyczny.

Jego debiutancka produkcja "Orgasm" oraz świetnie przyjęty utwór "AM 2 PM", który zyskał uznanie takich gwiazd jak Paul van Dyk, to tylko niektóre ze szczytowych osiągnięć utalentowanego artysty. Współpraca z wybitnymi postaciami sceny muzycznej, takimi jak Krzysztof Chochlow czy DJ Marc van Linden, pomogła mu osiągnąć niesamowity sukces zarówno w kraju, jak i za granicą.

DJ Matys, z długoletnim doświadczeniem i niezwykłą pasją do muzyki elektronicznej, nie tylko zachwycił publiczność na największych imprezach w Europie i Azji, ale także odniósł spektakularne sukcesy na rodzimej scenie. W ubiegłym roku gościł na scenie Sunrise Festival. Jego muzyka emanuje energią i potężnymi dźwiękami, które poruszają tłumy na parkiecie do samego rana. 

Z pewnością warto wziąć udział w „Halloween 2023 z DJ Matysem” w klubie STUDIO tym bardziej, że bilet wstępu na to wydarzenie kosztuje jedynie 20 złotych, co czyni tę imprezę niezwykle dostępną dla wszystkich miłośników dobrej muzyki, a także samego DJ Matysa.

Dziękujemy, że jesteś z nami!


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze