Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
piątek, 12 lipca 2024 13:19

Strefa relaksu w Kłodawie zaczyna swoją działalność

Już od kilku dni swoją działalność zaczęła Sauna Camp. To miejsce w Kłodawie, gdzie ludzie mogą się zrelaksować nad samym jeziorem.
Strefa relaksu w Kłodawie zaczyna swoją działalność

Źródło: Instagram: sauna_camp_

Kilka dni temu z działalnością ruszyła Sauna Camp. To nowo wybudowane sauny nad samym jeziorem, które składają się z czterech drewninanych domków. 

🔴 Stal Gorzów ma nowego kapitana!

Działa pobudzająco na skórę, układ krążenia, odpręża, redukuje stres i zmęczenie. W okresie jesienno-zimowym rozgrzewa i wzmacnia odporność. To tylko kilka zalet jakie może przynieść nam sauna. Goście chcąc zrelaksować się w pięknej okolicy nad jeziorem mogą skorzystać z gorących pomieszczeń, a następnie udać się do jeziora, aby się schłodzić. 

Sama Kłodawa jest od jakiegoś czasu uważana za dość mocno turystyczną miejscowość ze względu na świetne widoki i atrakcyjne jezioro. Ludzie często wybierają się w tamte rejony, aby odpocząć i się wyciszyć. Innymi atrakcjami z których mogą skorzystać przyjezdni to m.in. Wakepark oraz piaszczysta plaża.

Nowe sauny w Kłodawie będą dostępne dla gości od poniedziałku do piątku w godzinach 16.00-22.00, a w weekendy od 10.00 do 22.00. Właściciele dają możliwość skorzystania z obiektu także poza godzinami otwarcia. Jest to możliwe za uzgodnieniem telefonicznym. 

Dziękujemy, że jesteś z nami!

Niewiele osób zdaje sobie z tego sprawę ale w Gorzowie i okolicach istnieją bardzo dużo miejsc i instytucji, które są w stanie pomóc osobie mierzącej się z uzależnieniem. Co warto podkreślić te punkty działają nieodpłatnie. Jest pomoc dla najmłodszych, dla starszych, dla osób z wszelakimi problemami i różnymi stanami uzależnienia. Wszystkie informacje dla rodzin, rodziców i osób w potrzebie dostępne są na stronie www.pomocgorzow.pl


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze